Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Профілі вищої якості

14 травня 2018

Профілі вищої якостіВ асортименті VEKA - профілі тільки вищої якості

Чи доводилося Вам бачити пластикові вікна в новобудовах? Чи знаєте Ви, що у віконному бізнесі вже з'явився цілий напрям, що спеціалізується на заміні "нових" пластикових вікон?

Справа в тому, що мовою деяких будівельників існує поняття "об'єктної якості", коли використовуються комплектуючі, які дозволяють лише "здати об'єкт", анітрохи не переймаючись про те, як буде потім людям жити в цьому самому "об'єкті". І так само, як є "об'єктні" сантехніка та підлога, є на ринку і "об'єктні віконні" профілі. Ці профілі зовні не відрізняються від своїх выдомих побратимів. Вони можуть навіть мати добре відомі всім німецькі імена та назви. Але в них набагато менше пластику, ніж у повноцінних віконних профілях. Вони легше, вони тонше. Вони менш міцні, вони швидше виходять з ладу. Одним словом вони - об'єктні, профілі другого гатунку, вироби класу "Б". І споживачеві треба знати, що такі профілі є не тільки на об'єктах - з ними можна зіткнутися і в красивих віконних салонах. Адже недосвідчений споживач не збагне, що за красивим німецькою назвою його чекатиме горезвісна "об'єктна" якість.

Дивіться відеоролик "Важливі параметри пластикових вікон"


VEKA не має у своєму асортименті об'єктних профільних серій. Вікна з профілю VEKA - це завжди вікна найвищої якості. Ми не ділимо людей на тих, хто живе в будинках, і тих, кому досить лише "об'єктів".

Де замовити?


Ще статті про профілі VEKA