Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Коростень

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Коростені

Натисніть, щоб відкрити карту


Вікна Коростень

Компанія VEKA AG була заснована в Німеччині в 1969 році. Пропонуючи покупцям високоякісні віконні системи з ПВХ, компанія швидко підкорила внутрішній ринок і вийшла за його межі. З 2006 року бренд присутній і в Україні. За півтора десятиліття компанія відмінно зарекомендувала себе у покупців, тому сьогодні словосполучення «євровікна VEKA» сприймається як синонім якості та надійності.

Чому варто вибрати вікна з ПВХ

З'явившись в середині минулого століття, пластикові вікна швидко завоювали популярність завдяки своїм перевагам, серед яких:

 • високі тепло- і звукоізоляційні властивості;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • простий догляд (не потрібно фарбувати);
 • різноманітність форм і великий вибір кольорів;
 • тривалий термін служби.

Металопластикові вікна в Коростені від VEKA

Ринок віконних конструкцій з металопластику переповнений пропозиціями. Але далеко не кожна фірма здатна забезпечити якість матеріалів і монтажних робіт. Якщо ви хочете купити вікна, які будуть радувати протягом багатьох років, вибирайте перевірені компанії з позитивною репутацією. Наприклад, в місті Коростені Житомирської області можна замовити вікна у партнера VEKA.

Що потрібно знати при виборі пластикових вікон

Металопластиковий профіль — основа віконної системи. Від його якості залежить термін служби вікна, а також його тепло- і звукоізоляційні властивості. Плануючи придбати вікна, зверніть увагу на наступні характеристики профілю:

 • клас ПВХ профілю, який залежить від товщини стінок; для житлових будинків слід використовувати профіль класу А, йому відповідають всі моделі профілю VEKA;
 • кількість камер: цілісний металопластиковий профіль був би занадто важким і «холодним», тому його виготовляють з внутрішніми порожнинами (камерами), при цьому для кліматичної зони Житомирської області підходить трьох- і п'ятикамерний профіль;
 • товщина армування: щоб стулки не деформувались під власною вагою і не змінювали розміри при коливаннях температури, профіль армують вкладишами зі сталі товщиною 1,4-1,5 мм. Враховуйте, що деякі виробники для зниження ціни використовують більш тонкий метал, а такі вікна менш довговічні.

Склопакет — не менш важливий елемент вікна, ніж рама. Він може бути стандартним, енергозберігаючим, протизламним, мультифункціональним і т.д.

Якщо ви хочете купити пластикове вікно з хорошими експлуатаційними властивостями, то орієнтуйтеся, перш за все, на власні потреби.

Які вікна краще купувати

Щоб відповісти на це питання, необхідно знати майбутні умови експлуатації та вимоги покупця. Наведемо кілька прикладів:

 • якщо вікно виходить на жваву магістраль, зверніть увагу на моделі з підвищеною звукоізоляцією;
 • якщо квартира орієнтована на південь, має сенс купити пластикове вікно з тонованим склопакетом, що захищає приміщення від перегріву сонцем;
 • якщо квартира розташована на першому поверсі, доцільно укомплектувати вікна протизламними запірними механізмами.

Комплектація металопластикового вікна

Вікно в мінімальній комплектації включає:

 • рами та стулки, виготовлені з трикамерних ПВХ профілю білого кольору;
 • склопакет зі звичайного віконного скла, заповнений висушеним повітрям;
 • петлі для орних стулок, ручки білого кольору.

Також для установки вікна потрібно підвіконня, відлив і укоси.

За власним вибором ви можете замовити виготовлення вікон з ламінованого профілю, укомплектувати їх розсувними або поворотно-відкидними механізмами, енергоефективними, антирезонансним або удароміцними склопакетами.

Зверніть увагу! Ціна пластикових вікон в Коростені безпосередньо залежить від їх комплектації. Щоб уточнити вартість виготовлення і замовити якісну віконну систему від виробника зі світовим ім'ям, звертайтеся до партнерів компанії VEKA.