Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Слов'янськ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в Слов'янську

Натисніть, щоб відкрити карту


Пластикові вікна в Слов'янську від партнерів компанії VEKA

Пластикові вікна з профілю VEKA — це відмінне рішення для дому або офісу. З пластиковими вікнами дотримується оптимальний температурний режим. Взимку в такому приміщенні не холодно, влітку — не спекотно.

Металопластикові вікна в Слов'янську: комфортні рішення від партнерів VEKA

Чому вибір вікон із профілю VEKA можна назвати найкращим вибором для комфорту в будинку:

  • ПВХ-профіль посилений сталевим армуванням — це не дає вікнам деформуватися, робить їх міцнішими, запобігає провисанню і появі щілин;
  • ущільнювачі виготовляються з довговічних полімерів, вони з часом не втрачають еластичності, не тріскаються;
  • відмінна звуко- і шумоізоляція: кілька контурів ущільнення і багатокамерні склопакети не тільки ефективно зберігають тепло, але і добре ізолюють будинок від зовнішнього вуличного шуму;
  • широкі можливості для дизайну — великий вибір форми і ламінації профілю, різноманітні декоративні елементи.

Весь профіль, з якого виготовляються металопластикові вікна в Слов'янську, відповідає європейським стандартам якості. Виробництво профілю сертифіковане за стандартами DIN EN 12608, ISO 9001:2008, ISO 9001:2015.

Пластикові вікна в Слов'янську: ціна і критерії вибору

Пластикові вікна потрібно вибирати залежно від тих умов, в яких вони будуть експлуатуватися.

  • Вікна для квартир і для приватних будинків. Пластикові вікна підбираються залежно від того, в якому приміщенні ви живете. Двокамерний енергозберігаючий склопакет надійно збереже тепло всередині приміщення, а протизламна система забезпечить безпеку вашого житла. Для квартири в багатоповерховому будинку підійдуть прості вікна зі стандартним профілем і склопакетами.
  • Різна форма профілю. Ваше вікно може бути будь-якої форми — прямокутним, квадратним, трапецієвидним. Пластикові вікна з профілю VEKA можна виготовити і встановити до будь-якого віконного отвору.
  • Захист від злому. Для котеджів, дач, приватних будинків і квартир на перших поверхах багатоквартирних будинків є спеціальні протизламні вікна з посиленим профілем і ударостійким склопакетом. Такі вікна дуже складно розбити, зламати або відкрити зовні навіть з використанням спеціального інструменту.
  • Захист від сонця. Для квартир і будинків, вікна яких виходять на сонячну сторону, є особливі рішення з сонцезахистом. П'ятикамерний профіль добре зберігає температуру всередині приміщення, а склопакет зі спеціальним напиленням відсікає зайве тепло і не пропускає ультрафіолет. Така конфігурація і в холодну пору року прекрасно зберігає тепло всередині приміщення.

Металопластикові вікна Слов'янськ: замовлення і встановлення

Крім пластикових вікон, в Слов'янську можна купити або замовити балконні, вхідні або міжкімнатні двері з пластику, балконні скління та інші вироби з профілю VEKA.

Де купити пластикові вікна в Слов'янську? Замовити виготовлення і встановлення пластикових вікон можна у партнерів компанії VEKA. Залиште заявку на зворотний дзвінок або звертайтеся до контакт-центру.