Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Оригінальні профільні системи VEKA

14 травня 2018

Оригінальні профільні системи VEKAНа перший погляд всі пластикові вікна схожі одне на одне. Але ця зовнішня схожість оманлива. Віконний пластик в різних віконних системах - це пластик різної якості, і від його властивостей і параметрів багато в чому залежать споживчі властивості готового вікна. Вибираючи вікна з профілю VEKA, Ви обираєте якість, репутацію і надійність. У всіх інших випадках Ви - ризикуєте. Подумайте, чи варто це робити?

Віконні системи VEKA існують тільки в оригіналі

Підробки, клони і імітації - біч вітчизняної економіки. Не вдалося уникнути цієї долі і більшості віконних профілів. Поряд з рідними німецькими профільними розробками в Україні і країнах СНД широкого розповсюдження набули їхні аналоги, схожі на рідні профілі як дві краплі води. Фактично ж йдеться про зовсім різні продукти, виготовлені на інших виробництвах, за іншою рецептурою і технології.

Що це означає для споживача? Насамперед, це означає ризик, що куплені вікна, зроблені з німецьких профілів, наполовину будуть виготовлені з вітчизняних аналогів. Це означає, що різні частини вікна будуть по-різному поводитися на морозі, по різному реагувати на сонячне випромінювання, по-різному будуть протидіяти вітровомуо навантаженню. VEKA - не має підробок. VEKA - це завжди профілі найвищої якості. Вибір VEKA - це вибір гарантованого супер-продукту.

Де замовити?

Ще статті про профілі VEKA