Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Полтава

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Полтаві

Натисніть, щоб відкрити карту


Де купити пластикові вікна в Полтаві: Рекомендації з вибору вікон від галузевих експертів VEKA

Вибір вікон — непросте завдання. На ринку представлено дуже багато моделей різної конфігурації, і зрозуміти, що саме слід замовити, буває складно. Фахівці допоможуть правильно вибрати і купити металопластикові вікна в Полтаві так, щоб не розчаруватися у своєму виборі.

Переваги вікон з пластику

Металопластикові вікна з профілю VEKA мають ряд переваг у порівнянні з вікнами з інших матеріалів:

 • Довговічність. ПВХ-профіль, виготовлений за сучасними технологіями, не боїться перепадів температур і вологості, вікна слугуватимуть вам десятки років.
 • Герметичність. Завдяки якісному ущільнювачу вікна повністю ізолюють зовнішні звуки і не продуваються.
 • Різноманітний зовнішній вигляд. Профіль, з якого виготовляються вікна, ламінується плівкою різних кольорів; додатково можна прикрасити вікна декоративними елементами, наприклад, шпросами.
 • Приваблива ціна. Пластикові вікна в Полтаві коштують дешевше алюмінієвих або дерев'яних, і при цьому не поступаються їм за характеристиками.

Які пластикові вікна можна купити в Полтаві

Пластикові вікна відрізняються комплектацією і конструкцією.

 • За кількістю стулок: покупець може вибирати також їх розмір.
 • За способом відчинення: поворотні (відчиняються як двері), відкидні (відчиняються у вертикальній площині), поворотно-відкидні і розсувні (зсуваються вбік у площині вікна).
 • Параметри профільної системи і склопакета. Чим ширше профіль і склопакет, тим краще вікно зберігає тепло і захищає від вуличного шуму.
 • За призначенням: звичайне вікно, двері на балкон або лоджію, глухе вікно для підсобних приміщень, яке не відчиняється тощо.

Додаткові особливості пластикових вікон

При продажу металопластикових вікон в Полтаві покупець вибирає необхідні йому опції:

 • зламостійку фурнітуру, щоб вікно або балконні двері не можна було відчинити ззовні; це особливо актуально для власників приватних будинків або жителів перших поверхів;
 • спеціальні замки на ручки, які заважають відчинити вікно — така опція корисна в дитячій кімнаті, щоб дитина не змогла самостійно відчинити вікно і випасти з нього;
 • підвищену шумо- і теплоізоляцію за рахунок встановлення багатокамерного склопакета і вибору більш широкого ПВХ-профілю;
 • захист від сонця — тонування або затемнення вікон для зменшення інтенсивності сонячних променів: особливо корисно, якщо вікна виходять на південь;
 • москітну сітку, для захисту будинку від літаючих комах;
 • різні декоративні елементи, наприклад, шпроси на стекла.

На що дивитися при виборі пластикових вікон

При виборі пластикових вікон важливо звертати увагу на чотири основних критерії:

Спосіб відчинення стулок. Найзручніший механізм — поворотно-відкидний, він дозволяє зручно відчиняти вікно і провітрювати кімнату, хоча і коштує трохи дорожче. А якщо в квартирі або на балконі мало місця, можна поставити розсувні стулки — вони заощадять місце.

Ущільнювач. В цілому, всі сучасні ущільнювачі гарні, але найкращим є штучний каучук, він довговічний і не деформується ні від спеки, ні від холоду.

Склопакет. Він може бути зроблений зі звичайного скла, зміцненого загартованого скла або триплекса. Спеціальне металізоване напилення відбиває теплові промені, сприяючи економії тепла взимку і зменшуючи витрати на кондиціонування влітку.

Гарантія. При продажу пластикових вікон в Полтаві партнери компанії VEKA дають гарантію на вікно.

Не знаєте, де купити пластикові вікна в Полтаві? Звертайтеся до партнерів компанії VEKA для отримання консультації!