Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Кременчук

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Кременчуці

Натисніть, щоб відкрити карту


Пластикові вікна в Кременчуці

Металопластикові вікна з ПВХ-профілю VEKA допомагають дотримуватися в приміщенні оптимального температурного режиму, зручні у використанні, відрізняються гарним зовнішнім виглядом, невибагливі в експлуатації і довговічні.

Металопластикові вікна в Кременчуці: технології VEKA для комфорту

Вікна з профілю VEKA — відмінний вибір. Ось деякі особливості цього матеріалу.

 • Всі профільні системи VEKA відповідають класу А і рекомендовані для вікон в житлових приміщеннях.
 • Віконні рами не деформуються через коливання температури і вологості і не провисають з часом завдяки використанню сталевого армування.
 • Ущільнювальні матеріали на основі силікону або штучного каучуку не втрачають еластичності з часом, не розшаровуються, працюють в широкому діапазоні температур.
 • Гарна шумоізоляція вікон досягається завдяки гарному ущільненню, багатокамерному профілю та широким склопакетам.
 • Надійна віконна фурнітура та різноманітні додаткові аксесуари — москітні сітки, жалюзі, пристрої для мікропровітрювання.
 • Широкий вибір ламінації профілю і декоративних елементів, які надають вікнам індивідуального стилю.

ПВХ-профіль і комплектуючі для виготовлення металопластикових вікон в Кременчуці відповідають європейським і українським стандартам. Якість вікон підтверджується гарантією виробника.

Пластикові вікна в Кременчуці: ціна і критерії вибору

Пластикові вікна слід вибирати виходячи з умов, в яких вони будуть експлуатуватися. Покупець може вибрати варіанти комплектації на будь-який смак і для вирішення найрізноманітніших завдань.

 • Вікна для квартир. Двокамерний енергозберігаючий склопакет ефективно зберігає тепло всередині приміщення. Для квартири в багатоповерховому будинку підійдуть вікна з п'ятикамерним профілем і двокамерними склопакетами.
 • Захист від злому. Для приватних будинків і квартир на перших поверхах можна замовити протизламні металопластикові вікна з профілю VEKA з посиленою фурнітурою і ударостійким склопакетом.
 • Для захисту від сонця на склопакети наноситься спеціальне покриття, що послаблює яскраве світло або відбиває лише певну частину спектру.
 • Антирезонансний склопакет із триплексу з несиметричним розташуванням шибок особливо ефективно захищає будинок від вуличного шуму.
 • Ламінація профілю і різноманітні декоративні елементи дозволяють вписати вікна в будь-який архітектурний та інтер'єрний стиль.

Металопластикові вікна в м. Кременчук: замовлення, виготовлення, встановлення

Крім пластикових вікон, в Кременчуці можна замовити і інші вироби з ПВХ-профілю VEKA: балконне скління, вхідні й міжкімнатні двері, офісні перегородки тощо.

Де купити пластикові вікна в Кременчуці? Оформити замовлення на виготовлення та встановлення пластикових вікон в Кременчуці можна у партнерів компанії VEKA. На пластикові вікна надається гарантія компанії-виробника вікон.