Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Кар'єра, м. Київ

VEKA Україна - це перш за все люди

Головна цінність та умови успіху компанії - наш колектив.

Одним з основних принципів кадрової політики компанії є орієнтація на довгострокові цілі та вибір пріоритетних напрямків розвитку. У компанії склалася спокійна, доброзичлива, демократична та творча атмосфера. Керування компанією в першу чергу ґрунтується на авторитеті керівників усіх рівнів, які завжди відкриті для спілкування з усіма співробітниками.

Керівництво компанії зацікавлене в професійному зростанні співробітників, готове підтримувати та створювати умови для просування тих, хто здатний брати на себе відповідальність не тільки за результати своєї діяльності, а й за реалізацію колективних проектів, проявляти розумну ініціативу і творчість.

Ставлення до будь-якого члену нашого колективу від самого початку перейнято повагою і турботою. Компанія докладає зусиль щодо забезпечення всіх умов для того, щоб кожен співробітник відчував себе частиною великого та дружного колективу

 


Перш за все люди

Орієнтація на професіоналізм, ініціативу і відповідальність кожного співробітника є ключовим фактором при оцінці персоналу.

Доброта та турбота

Відносини в нашому колективі від самого спочатку пройняті повагою та турботою. Компанія прагне до того, щоб кожен співробітник відчував себе частиною великого й дружного колективу.

Умови праці

VEKA Україна створює оптимальні умови праці, які дозволяють кожному співробітнику повністю реалізувати себе і розкрити свої здібності та таланти.

Кар'єра — VEKA!

VEKA відкрита для співпраці, як з професіоналами, так і з молодими фахівцями.

Цінність VEKA – –
наш коллектив

Робота в компанії VEKA

Впродовж багатьох років ми всім колективом зустрічаємо Новий рік, День народження компанії, проводимо чемпіонати з футболу та дитячі свята. Змінюються місця проведення цих заходів, їх формат і творча програма, але незмінним залишається інтерес і приємні спогади.

Кадрова політика ВЕКА Україна спрямована на залучення та розвиток співробітників, націлених на досягнення успіху спільно з компанією. Основними критеріями успіху є ініціатива, професійне зростання та особистісний розвиток.

Що значить працювати в компанії VEKA? 

    • Професійно зростати та розвиватися

    • Відчувати гордість за свою Компанію

    • Досягати успіху разом з сильною командою

    • Бути впевненим у своєму майбутньому

    Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати частиною великої і успішної компанії, будувати кар'єру, працювати зі знаменитим брендом, внести свій внесок в досягнення сталого розвитку, то VEKA - те, що вам потрібно.


Як стати частиною
команди?

Якщо Ви хочете побачити, як ваші ідеї втілюються в життя, приходьте працювати до нас!

Служба персоналу:
(44) 390 95 00

Резюме надсилайте за адресою:
kiev@veka.com