Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Основні особливості профільних систем VEKA шириною 70 мм

21 жовтня 2018

Основні особливості профільних систем VEKA шириною 70 ммТенденції останніх років чітко показують, що пластикові вікна витісняють з ринку дерев'яні. Чому так відбувається? Вся справа в кращих характеристиках. Основною функцією віконних конструкцій є теплоізоляція приміщень та їх захист від атмосферних впливів. І попри те, що пластик як матеріал програє по теплопровідності дереву (тобто даний показник вище), завдяки широким можливостям обробки ПВХ вдається виробляти елементи, що відрізняються великими енергозберігаючими показниками. А з точки зору надійності, практичності, довговічності, простоти догляду пластик залишає дерево далеко позаду. Саме ці чинники і призводять до домінування ПВХ-вікон на ринку.

Вирішити завдання максимальної теплоізоляції приміщення за допомогою вікон можна, якщо одночасно працювати за трьома напрямками:

1.     Поліпшення теплоізоляційних якостей віконних профілів.

2.     Установка енергозберігаючих склопакетів.

3.     Якісний монтаж вікон відповідно до вимог ДСТУ.

Компанія VEKA як виробник профілів, може вплинути лише на перший з них. Однак перманентна робота над поліпшенням конструкції дозволила нам досягти значних успіхів.

Ширина профілів: три групи виробів

Віконні профілі з ПВХ почали вироблятися близько півстоліття тому. Спочатку їх монтажна ширина становила 58-60 мм. Це значення було вибрано невипадково: саме такий розмір найкраще підходив для заміни дерев'яних рам. Крім того, виробники прийшли до висновку, що саме дана ширина є найбільш доцільною з економічної точки зору. Профілі на 58 мм першими з'явилися і на українському ринку, причому пропонували їх і європейські, і азіатські виробники.

Однак з часом вимоги до теплоізоляції приміщень посилювалися і виникла необхідність в профілях з кращими характеристиками. Компанія VEKA однією з перших задовольнила потреби споживачів, випустивши серію Proline, монтажна ширина яких становила 70 мм. У 2003-му в каталозі виробника з'явилася ще одна профільна система на 70 мм - Softline.

Максимальними енергозберігаючими характеристиками володіють профільні системи шириною 82 мм. До даної категорії відносяться профілі з серії Softline 82.

Скільки камер має бути в профілі?

Наступний спосіб знизити теплопровідність віконних профілів - оснастити їх великою кількістю камер. Для систем шириною 58 мм достатньо трьох. Їх функції такі:

  • Перша камера називається дренажної. Вона відповідає за відведення конденсату з внутрішньопрофільного простору. Завдяки тому, що перша камера розташована на "передньому фронті", вона забезпечує температурну компенсацію.

  • Друга камера - основна. Вона найбільша, оскільки в ній розташовані армуючи елементи.

  • Третя камера - фурнітурна, найвужча. Вона призначена для забезпечення додаткової теплоізоляції і монтажу фурнітури.

Внаслідок збільшення монтажної ширини профілів вдається влаштувати додаткові камери. Таким чином вдається оптимізувати теплові потоки усередині конструкції та знизити тепловтрати. Серія VEKA Proline має 4 камер, Softline - 5, а найширша система, Softline 82, - 6.

На що впливає глибина, на яку встановлюється склопакет?

Ще один важливий параметр для профілів - глибина установки склопакета: вона визначає, наскільки заходить вглиб стулок скло. Якщо мова йде про вироби з монтажною шириною 58-60 мм, то цей показник зазвичай становить 18 мм. А ось утеплені системи VEKA Proline та Softline дозволяють монтувати їх на глибину 21 мм.

Може здатися, що 3 мм не грають великої ролі, проте на практиці виходить, що більш "товсті" профілі значно виграють. Річ у тому, що в умовах помірно-континентального клімату віконні конструкції піддаються високим вітровим навантаженням та різким температурним коливанням. А дистанційна рамка в склопакеті безпосередньо впливає на морозостійкість конструкції. Чим ближче вона розташована до теплої зони, тим меншим буде ризик зниження температури в зонах склопакета, розташованих з країв.

Ширина склопакетів

Нарешті, ще одним суттєвим аспектом, на який можуть вплинути виробники ПВХ-профілів для вікон, є ширина склопакетів, які в них можна встановити. Для стандартних 58-мм профільних систем цей показник становить 32 мм. Технологам VEKA вдалося підвищити теплотехніку вікна, збільшивши фальцеву зону на рамах і стулках. Завдяки цього в 70-мм профілі Proline та Softline можна встановити склопакети 42 мм.

Звичайно, щоб забезпечити комфортну атмосферу в приміщенні, не можна покладатися виключно на характеристики профілів: монтаж і властивості склопакетів не менш важливі. Однак інженерам VEKA вдалося розробити конструкції, які дозволяють виробникам пропонувати клієнтам по-справжньому якісні та надійні вікна. Вибравши профілі VEKA і хорошу віконну компанію, ви гарантовано отримаєте надійний, міцний виріб, що відрізняється чудовими ізолюючими характеристиками!

Ще статті про пластиковi вiкна