Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

100% ЯКОСТІ. ЩОБ ВАШІ ВІКНА ДАРУВАЛИ ВАМ РАДІСТЬ

Всі профільні системи VEKA відповідають найвищим вимогам німецького стандарту. Компанії, що виробляють профіль в Україні, роблять продукцію в різних класах якості. ТІЛЬКИ VEKA робить все по вищому німецькому стандарту.

Пластикові вікна

Вказані середні ціни по місту Київ

Якщо вам необхідне недороге, але якісне рішення для скління.
Вікна на перших та останніх поверхах будівель завжди можуть привернути небажану увагу зловмисників. Щоб убезпечити своє житло від проникнення, встановіть вікна з захистом від злому.
Ми рекомендуємо це рішення для квартир та котеджів, які знаходяться в безпосередній близькості від автомагістралей, доріг з пожвавленим рухом, аеропортів та інших джерел шуму.
Таке вікно ефективно зберігає тепло в приміщенні та дозволяє істотно знизити витрати на опалення завдяки зменшенню використання нагрівальних приладів в холодну пору року.
Це спеціальне вікно зробить дитячу кімнату максимально безпечною. Вікно відкриється тільки на повітрювання. Для повного відкриття вікна необхідний ключ.
Щоб у спеку зберегти прохолоду в приміщенні в економічному режимі роботи кондиціонера або взагалі, коли його немає, потрібно встановити вікна з функцією сонцезахисту.

Ми працюємо з кращими виробниками вікон в КиєвіХарковіОдесіЛьвові, КропивницькомуЗапоріжжіВінниціКривому РозіІвано-ФранківськуЧернівцяхМиколаеві та інших містах. Центральний офіс VEKA Ukraine знаходяться в Київській області.