Київ

Головний офіс та завод

ДЕ КУПИТИ VEKA?

Наші партнери працюють.
Пластикові вікна та двері із профілю VEKA.
Офіційні партнери та їх офіси продажів.
Всі контакти та мапа.
Звертайтеся!

Унікальні кольори VEKA SPECTRAL для ваших вікон

Авторська розробка VEKA Technologieservice GmbH
Захист від UV-випромінювання та перегріву
Ефект «анти-графіті»
Висока механічна міцність
Вишукані матові відтінки

Просте вікно

Якщо вам необхідне недороге, але якісне рішення для скління.

Вікно із захистом від злому

Квартири на перших і останніх поверхах, як і заміські будинки, привертають особливу увагу зловмисників. Подбати про безпеку житла і захистити вікна від злому слід заздалегідь.

Вікно із захистом від шуму

Ми рекомендуємо це рішення для квартир та котеджів, які знаходяться в безпосередній близькості від автомагістралей, доріг з пожвавленим рухом, аеропортів та інших джерел шуму.

Енергоефективне вікно

Таке вікно ефективно зберігає тепло в приміщенні та дозволяє істотно знизити витрати на опалення завдяки зменшенню використання нагрівальних приладів в холодну пору року.

Вікно для дитячої

Вікна в дитячу кімнату повинні бути екологічними, безпечними і довговічними. Ми розповімо, на що звернути увагу при виборі і які додаткові опції допоможуть зробити вікна ще безпечнішими.

Вікно з сонцезахистом

Надлишок сонячного світла порушує мікроклімат, призводить до вицвітання оздоблення, прискорює старіння речей. Природне світло потрапляє до оселі крізь вікна, тому можна управляти його інтенсивністю не тільки за допомогою фіранок або жалюзі, а й шляхом встановлення вікон з відповідними параметрами світлопропускання.

Ми працюємо з кращими виробниками вікон в КиєвіХарковіОдесіЛьвові, КропивницькомуЗапоріжжіВінниціКривому РозіІвано-ФранківськуЧернівцяхМиколаеві та інших містах. Центральний офіс VEKA Ukraine знаходяться в Київській області.