Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Краматорськ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в Краматорську

Натисніть, щоб відкрити карту


Пластикові вікна в Краматорську

Металопластикові вікна з профілю VEKA стануть відмінним вибором для будинку, котеджу або офісу. Вони естетичні, зручні у використанні і допомагають підтримувати в приміщенні оптимальний температурний режим.

Підібрати пластикові вікна в Краматорську: ціна і критерії вибору

Як вибрати вікна для встановлення? В першу чергу, необхідно відштовхуватися від умов, за яких буде експлуатуватися вікно. Серед безлічі опцій вибирайте саме ті, що влаштують вас за характеристиками і ціною.

 • Класичні вікна для квартир і будинків з однією, двома або трьома стулками. Вони виготовляються з багатокамерного профілю і подвійного склопакета, прекрасно зберігають тепло всередині приміщення. Комплектуються стандартною фурнітурою.
 • Нестандартні рішення. З ПВХ-профілю VEKA можна виготовити вікна під будь-який віконний проріз: прямокутний, арковий або будь-який інший форми.
 • Захист від злому. Для котеджів і квартир на перших поверхах рекомендується встановлювати спеціальні протизламні металопластикові вікна з посиленою фурнітурою й антивандальним склопакетом.
 • Захист від сонця. Для цього на склопакети наноситься спеціальне покриття, яке відбиває інфрачервоне випромінювання сонця, не ослаблюючи видиме світло.
 • Спеціальні вікна для дитячої. Для дитячої кімнати важлива гарна шумоізоляція. Багатокамерний профіль і антирезонансний склопакет — прекрасний захист від вуличного шуму в нічний час і під час денного сну дитини. Спеціальна фурнітура (ручки з замками, блокатори відкривання стулки) запобігає випадковому відчиненню вікна дитиною.
 • Захист від комах. На вікна встановлюються протимоскітні сітки.

Металопластикові вікна в Краматорську: технології VEKA для комфорту

Чому варто вибрати для вікон саме профіль VEKA?

 • Віконний профіль VEKA має сталеве армування. Вікна з нього не деформуються, не провисають, в них не з'являються щілини.
 • Подвійний або потрійний контур ущільнення зі штучного каучуку запобігає продуванню вікон. Ущільнювач не втрачає своїх властивостей із часом, не розшаровується і не розсихається.
 • Прекрасна звукоізоляція завдяки надійному ущільненню, багатокамерним профілям та подвійним склопакетам.
 • Якісна і зручна віконна фурнітура.
 • Величезний вибір кольорів ламінації і додаткових декоративних елементів.

Металопластикові вікна в Краматорську: ціни, виготовлення, замовлення і встановлення

Віконний профіль і всі компоненти для виготовлення металопластикових вікон в Краматорську відповідають європейським і національним стандартам якості.

Крім металопластикових вікон, у Краматорську ви можете замовити виготовлення інших виробів з профілю VEKA: балконні вікна, вхідні та міжкімнатні двері, офісні та магазинні перегородки тощо.

Де купити пластикові вікна в Краматорську? Оформити замовлення на виготовлення і встановлення пластикових вікон з профілю VEKA в Краматорську, довідатися про ціни і строки монтажу можна у партнерів компанії. На встановлені пластикові вікна дається гарантія виробника.