Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Кропивницький

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Кропивницькиі

Натисніть, щоб відкрити карту


Як купити металопластикові вікна в Кропивницькому

Купити пластикові вікна в Кропивницькому (Кіровограді) можна у партнерів VEKA. Покупцям гарантують дотримання європейських стандартів — вікна за привабливою вартістю мають стильний дизайн і сучасну функціональність.

6 причин замовити вікна в Кропивницькому (Кіровограді) у партнерів VEKA

 1. Енергоефективність.Хороша теплоізоляція досягається за рахунок продуманої конструкції профілю, багатокамерного склопакета і герметичності. Ущільнювачі допомагають зберігати тепло в приміщенні й економити на опаленні.
 2. Доступність. Вартість вікон із ПВХ нижча, ніж у конструкцій з дерева та алюмінію. Але пластикові вікна не поступаються в якості аналогам з інших матеріалів. Металопластикові вікна в Кропивницькому пропонуються за оптимальними цінами.
 3. Міцність і довговічність. Профіль посилений металевим армуванням. Первісна геометрія виробів зберігається протягом багатьох років. Віконні петлі розраховані на часте відчинення і зачинення стулок. Конструкція і через деякий час залишається настільки ж зручною у використанні, як і спочатку.
 4. Естетичність і різноманітний дизайн. У покупців пластикових вікон в Кіровограді (Кропивницькому) є вибір — вони легко підберуть вікна під інтер'єр або архітектуру будинку. Доступні будь-які форми і розміри, багата кольорова палітра і безліч відтінків та текстур ламінації профілю.
 5. Функціональність. Будь-яке ПВХ-вікно з профілю VEKA зберігає тепло, захищає від шуму, прикрашає приміщення. Разом з тим, існує можливість виготовити вікно з особливими вимогами: з підвищеною зламостійкістю, зі світловідбиваючим напиленням на склі, із замками безпеки для дитячих кімнат тощо.
 6. Безпека і екологічність. Пластик, що використовується для виробництва вікон, абсолютно безпечний, не шкодить здоров'ю людей і навколишньому середовищу.

Види ПВХ-вікон

Є різні види вікон пластикових з профілю VEKA — в Кіровограді (Кропивницькому) можна купити вироби під будь-які завдання і вимоги. Конструкції відрізняються за рядом основних параметрів.

Профільні системи. Профіль відрізняється монтажною шириною, товщиною стінок і кількістю камер. Ці фактори визначають ступінь тепло- і звукоізоляції приміщення.

Форма і розміри. Профілі VEKA дають можливість виготовити вікна різної геометрії і розміру. Класичний варіант — прямокутний виріб. У багатьох приватних будинках, а іноді і в квартирах, встановлюють багатокутні і аркові конструкції. Кількість стулок може варіюватися.

Склопакет. Ширина склопакета — 14-54 мм, товщина скла — 4-6 мм. Вироби відрізняються кількістю камер, характеристиками стекол, заповненням (повітря, аргон або криптон).

Тип відкривання стулок. Пластикові вікна в м. Кропивницький доступні з різними типами стулок:

 • глухі;
 • розсувні;
 • поворотні;
 • поворотно-відкидні.

Функціональність — спеціальні опції вікон

 • Спеціальна фурнітура та особливі технічні рішення посилюють ті чи інші властивості вікон із ПВХ.
 • Відбиваюче сонячні промені напилення на склі підвищує теплозахисні властивості вікна, але не знижує кількість світла.
 • Антирезонансний склопакет. Конструкція ефективно гасить звук — підходить тим, чиє приміщення розташоване у шумній зоні.
 • Протизламні вікна. У Кіровограді (Кропивницькому) можна купити вікна з ударостійкими склопакетами, зламостійкими петлями і спеціальною антивандальною фурнітурою.
 • Провітрювання. Можлива фіксація стулок в будь-якій позиції. Москітні сітки захищають від комах.
 • Дитячий замок. Комплектація «дитячих» вікон включає в себе замки для віконних ручок або на стулці — дітям не вдасться відчинити стулку без ключа.

На що звертати увагу при виборі вікон

Щоб купити металопластикові вікна в Кіровограді (Кропивницькому) і не розчаруватися, зверніть увагу на:

 • характеристики профілю — монтажну ширину, кількість камер, товщину перегородок;
 • параметри склопакета — кількість камер, товщину стекол, інші опції;
 • дизайн вікна — колір і фактуру ламінації профілю, інші декоративні елементи;
 • комплектацію (відливи, підвіконня, відкоси, фурнітура);
 • умови сервісного обслуговування і гарантії.

Щоб замовити вікна в Кропивницькому, зверніться до будь-якого партнера VEKA. Вам допоможуть зробити грамотний вибір, розрахують вартість виробу і встановлення.