Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Заміна вікон

11 травня 2018

Заміна вікон

Для чого міняти вікна ? Поганий той господар, що не мріє про ремонт квартири. Поганий той ремонт, який обходиться без заміни вікон. Як це не дивно, незважаючи на переможну ходу пластикових вікон по світу, вони "оселилися" ще далеко не скрізь. Якщо ви ніяк не можете зважитися поставити пластикові вікна, давайте разом обговоримо їх плюси і мінуси.

Почнемо з головного, з причини. Чому ви не хочете замінити склопакет?

Ваші старі вікна чудово виглядають, ви щорічно підфарбовуєте і чистите рами, акуратно конопатите їх на зиму, і вони до цих пір вас задовольняють. АЛЕ! Вам не шкода своїх сил?

Добре, припустимо, що не шкода. Однак, не варто скидати з рахунків той факт, що дерево, хоч і є прекрасним будівельним матеріалом, який ми любимо не менше за вас, у процесі тривалої експлуатації втрачає свої властивості. Спека і холод, дощ і вітер, і навіть ваш постійний догляд призводять до поступового зносу рами, який з роками стає дедалі помітнішим.

Старе дерев'яне вікно

Нахабний вітер проривається крізь деренчливі стекла, вічна паморозь на вікні і потьоки на підвіконні, заїдаэ маленька кватирка і необхідність постійно прати штори ... Як довго все це буде аргументом ПРОТИ того, щоб замовити заміну вікон на пластикові?

Заміна вікон

Мабуть, ви вже готові почути причини, з яких варто хоча б замислитися щодо заміни вікон. І тому давайте тепер поговоримо щодо переваг вікон із ПВХ.

Перший і головний - це теплозбереження

Пластикові вікна, якщо ви ще не знаєте, з'явилися в Європі якраз тоді, коли ціни на енергію стали рости, що призвело до тотального подорожчання утримання будинків. Практичні європейці вирішили замінити вікна на новинку ринку - пластикові, які повністю виправдали себе, дозволивши зменшити тепловтрати і зберегти власні бюджети.

Другий плюс - це прекрасна шумоізоляція

Ви навіть не замислюєтеся, скільки зайвого вам доводиться чути щодня через те, що у ваших вікнах щілини. І ви, напевно, не підозрюєте, що постійний монотонний шум, що заважає відпочити вдень і повноцінно виспатися вночі, дуже шкідливий для здоров'я. Правильно обрані і встановлені пластикові вікна, з належною шириною профілю і хорошим склопакетом врятують вас навіть від шуму міської магістралі, поруч з якою вам пощастило жити. Пилу, до речі, теж стане набагато менше.

Заміна вікон

Третій плюс - це простота догляду

Пластикові вікна можна мити із звичайним миючим засобом, їх не треба "заклеювати" на зиму, фарбувати по весні і обробляти спецзасобом для захисту від деформації. Максимум, що може знадобитися - це змащувати поворотно-відкидну фурнітуру раз на півроку-рік і переведення її в режими зима/літо за його наявності.

Четвертим плюсом є ваша безпека

Пластикові вікна мають спеціальну протизламну фурнітуру, яка захищає від проникнення в квартиру через вікно, а сам склопакет розбити досить складно. Вам не будуть потрібні грати на вікна,отже ви будете більш ніж захищені.


П'ятий плюс - це дизайн

Вікна з пластику можуть бути стандартними і арочними, трапецієвидними, трикутними і навіть круглими. Вони можуть бути різного кольору і гарантовано привнесуть в ваш ремонт вишуканість, стиль і красу.

Заміна вікон

Об'єктивності заради, треба сказати і про мінуси.

Основних претензій, як правило, дві: профіль небезпечний для здоров'я, і ​​пластикові вікна "не дихають".

Насправді, питання безпеки вікон для здоров'я вичерпане і давно закрите. Так, профіль стабілізується свинцем, як і бабусині кришталеві келихи з яких ви п'єте шампанське, м'який ПВХ для медичного обладнання і ваш улюблений електрочайник... Численні дослідження довели, що свинець не випаровується і не виділяється, а сам профіль абсолютно гігієнічний і безпечний.

З приводу "свободи дихання" треба сказати наступне: фурнітура пластикових вікон оснащена системами мікровентиляції, які забезпечують стабільний приплив свіжого повітря і захисту від протягів.

Ще одним мінусом пластикового вікна багато хто вважає необхідність витрати грошей на нове вікно. Але, повірте, вже через тиждень ви зрадієте чистоті, тиші і комфорту, і будете дивуватися, чому ви так довго відмовлялися від прогресу.

Вікна з профілю VEKA - це якість життя, доступне вам. Зважившись одного разу поміняти на пластикове вікно свої старі дерев'яні рами, ви відкриєте для себе новий світ, без шуму, пилу і зайвих турбот.

Де купити?


Ще статті про пластиковi вiкна