Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Івано-Франківськ

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Івано-Франківську

Натисніть, щоб відкрити карту


VEKA: надійні вікна у м. Івано-Франківськ

Металопластикові вікна в м. Івано-Франківськ від партнерів компанії VEKA — це європейський рівень якості, чудові характеристики, заводська гарантія. Вони слугуватимуть довго, захищаючи оселю від холоду та шуму день за днем, рік за роком.

Вікна в м. Івано-Франківськ: вибрати найкращі характеристики

Партнери компанії VEKA контролюють кожен з етапів виробництва, щоб рівень якості кожного з вікон був максимальним:

 • замкнуте армування підвищує міцність стулок, запобігає їхньому провисанню, покращує теплоізоляцію за рахунок гарного прилягання стулок до рами;
 • профілі мають від трьох до семи камер — чим їх більше, тим ширший профіль і тим тепліше та тихше буде з такими пластиковими вікнами в м. Івано-Франківськ;
 • покращена конструкція двокамерних склопакетів — різна ширина камер сприяє кращій шумоізоляції, дистанційна рамка з пластику зменшує теплопровідність вікна;
 • кілька контурів еластичних ущільнювачів гарантують герметичність, виключають появу протягів чи протікань під час дощу.

5 найголовніших переваг — металопластикові вікна у м. Івано-Франківськ

 1. Теплі. Багатокамерний ПВХ-профіль найвищої якості має чудові енергоефективні характеристики. Навіть у мороз промерзання чи конденсат відсутні, при сильному вітрі не з’являються протяги.
 2. Надійні. Вікна з профілю VEKA можуть прослужити 50 років. Виробник гарантує, що вони не провиснуть, хід фурнітури та віконних петель лишиться легким та плавним, ними буде зручно користуватися.
 3. Гарні. Різноманітні профільні системи VEKA відрізняються дизайном, щоби покупець міг обрати вікна у м. Івано-Франківськ на свій смак. Колір та фактуру поверхні рам, форму віконних ручок також можна вибирати. На склопакети можна встановити шпроси.
 4. Захищають від шуму. У профіля є кілька камер та контурів ущільнення, завдяки чому вуличний шум ззовні не проникає до кімнат; додатково можна використовувати антирезонансний склопакет.
 5. Зручні та практичні. Стулки можуть бути поворотними, відкидними, комбінованими. У всіх моделей є режим мікровентиляції, можливе ступеневе відкриття для провітрювання. Для захисту від комах встановлюються москітні сітки.

Пластикові вікна в м. Івано-Франківськ: чому з VEKA тепло

Ідеальний мікроклімат в оселі забезпечують:

 • багатокамерна конструкція ПВХ-профілю з гарними теплоізоляційними характеристиками;
 • два чи три контури ущільнення з силікону чи штучного каучуку — ці матеріали довговічні та не втрачають еластичності за будь-яких температур повітря;
 • сталеве армування та ретельний контроль геометрії, що є обов’язковими — ціна вікна в м. Івано-Франківськ від цього не залежить — стулки щільніше прилягають до рам і не провисають із часом;
 • двокамерні склопакети добре втримують тепло, при нормально працюючій вентиляції вони не запотівають і не промерзають.

Пластикові вікна в м. Івано-Франківськ: ціни та види

Партнери VEKA пропонують конструкції пластикових вікон на будь-яку вимогу.

 1. Захист від шуму. Всі сторонні звуки залишаться назовні, а вдома буде тихо і спокійно завдяки п’ятикамерному профілю та антирезонансному склопакету, що не пропускає шум та вібрацію.
 2. Енергоефективність. Вікна пластикові у м. Івано-Франківськ допоможуть зберегти тепло у вашій оселі. На склопакет нанесено спеціальне відбиваюче напилення, а профіль Softline 82 має покращені показники теплоізоляції.
 3. Безпека. Якщо важливий захист від злому, для склопакета можна замовити ударостійке загартоване скло або триплекс. Для дитячої розроблена спеціальна комплектація. Фурнітуру доповнено замком, щоб дитина не могла відкрити стулку, навіть якщо залізе на підвіконня.
 4. Захист від сонця. Влітку в кімнатах на сонячному боці буде простіше зберегти прохолоду. Напилення зі спеціальними властивостями відбиває сонячні промені.

Якщо плануєте зробити замовлення, зважайте, що ціна на вікна в м. Івано-Франківськ залежить від розмірів та комплектації вікна. Вартість розраховують партнери VEKA після проведення замірів. Щоб викликати замірника або дізнатися більше про асортимент вікон, телефонуйте до контакт-центру.