Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Озерна

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Озерній

Натисніть, щоб відкрити карту


Вікна в Озерній

Металопластикові вікна в Озерній від VEKA

Вікна та двері з профільних систем VEKA - це надійні і довговічні конструкції, які мають високу енергоефективність, добре пропускають світло, стильно і сучасно виглядають. Вони дозволяють підтримувати в приміщенні комфортний температурний режим, захищають від вуличного шуму, негоди і протягів. Купити вікна в Озерній ви можете у партнерів компанії VEKA в Тернопільській області.

Як вибрати вікна

Вікна розрізняються за теплоізоляційними та шумозахисними характеристиками, кількістю стулок і способом їхнього відкривання, додатковими опціями та зовнішнім виглядом. Покупець може вибирати кожен з цих параметрів виходячи зі своїх потреб і фінансових можливостей.

Перш за все, слід вибрати профільну систему — від її якості залежить довговічність вікна і його зовнішній вигляд. Характеристики профілю впливають також на сукупні характеристики вікна: наприклад, щоб отримати вікно з максимальною теплоізоляцією, потрібно вибирати для нього енергоефективний склопакет і відповідну профільну систему.

Всі профільні системи VEKA належать до класу А. Це означає, що товщина зовнішньої стінки у них становить 3 мм, а це гарантує довговічність вікна. Модель профільної системи вибирають виходячи з того, де вікно буде встановлено.

Для квартир в багатоповерхових будинках підійде профіль з 5 камерами, наприклад, VEKA Softline або Swingline і двокамерний склопакет. Якщо ви живете в шумному районі неподалік від Будинку культури або Озернянського сільської ради, розгляньте антирезонансним склопакет з високою звукоізоляцією.

Спеціально для приватних будинків розроблені системи VEKA Artline або Softline 82, що забезпечують вікнам максимальну енергоефективність. Якщо вам потрібно панорамне скління, для нього використовуються профільні системи VEKAMOTION з підйомно-розсувним механізмом відкривання.

Які бувають склопакети

Склопакет є герметичною світлопрозору конструкцію з декількох стекол, проміжок між якими заповнений висушеним повітрям або інертним газом. Одно-, дво- і трикамерні моделі відрізняються кількістю стекол (два, три та чотири відповідно) і повітряних зазорів між ними. Чим більше камер, тим вище енергоефективність і шумоізоляція вікна, але при цьому важче сама конструкція, тому в вікна житлових будинків трикамерні склопакети не ставлять.

  • Теплофізичні характеристики склопакета залежать також від властивостей стекол, що входять до його складу.
  • Енергозберігаючі. Спеціальне напилення на склі та інертний газ в камерах підвищують теплоізоляційні властивості вікна.
  • Шумопоглинаючі. Максимальну шумоізоляцію забезпечують двокамерні антирезонансні конструкції — відстань між стеклами в таких склопакетах неоднакова, наприклад 12 і 14 мм.
  • Сонцезахисні. Скло зі спеціальним напиленням або тоновані в масі запобігають перегріву приміщення в спекотні дні.
  • Антивандальні. Ударостійкі склопакети з триплексу або загартованого скла захищають будинок від проникнення зловмисників через розбите вікно.

Спеціальні опції, які можна врахувати при виборі вікна

Для розширення функціональності вікон використовують додаткові пристрої:

  • антимоскітні сітки;
  • протизламні запірні механізми;
  • ручки з замками та обмежувачі відкривання, що запобігають випадковому падінню дітей з вікна;
  • декоративні елементи — ламінацію профілю, шпроси на склі, різні накладки.

Як замовити вікно у партнерів компанії VEKA

Щоб отримати більше інформації по асортименту, цінами та чинним знижкам, замовити та купити вікна в Озерній, зателефонуйте або зверніться до найближчого офісу продажів партнерів компанії VEKA. Заявку на замір можна оформити на сайті.