Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Про компанію

ТОВ «ВЕКА Україна» є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG – світового лідера в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику (дані на 2020 р. джерело).

Концерн VEKA AG

Компанія VEKA Україна є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG - одного зі світових лідерів в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику, а також відкидних і рольставен. Компанія VEKA AG працює на ринку з 1969 року. Головне підприємство знаходиться в м. Sendenhorst, ФРН, Північний Рейн-Вестфалія.


Виробничі дочірні компанії концерну, крім Німеччини, працюють в США, Канаді, Бельгії, Великобританії, Польщі, Китаї, Іспанії, Франції. У світі діє розвинена мережа комерційних представництв VEKA, що здійснюють свою діяльність в країнах Латинської Америки, Індії, Сінгапурі, Румунії.


На сьогоднішній день VEKA є одним з найбільших в світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Всі виробництва групи компаній VEKA здійснюють свою діяльність під постійним контролем головного підприємства в місті Sendenhorst, що визначає єдиний для всіх підприємств стандарт якості незалежно від країни виробництва.


VEKA в Україні

Масштабне завоювання українського ринку концерн VEKA AG розпочав зі створення в 2006 році ТОВ "ВЕКА Україна", генеральним директором якого з моменту заснування є Йозеф Лео Бекхофф.


У вересні 2006 року ТОВ "ВЕКА Україна" відкрило свій офіційний офіс та склад в смт. Калинівці. На початку 2007 року компанія публічно оголосила про свої наміри щодо будівництва виробничого комплексу в Україні. Будівництво заводу було розпочато 1 липня 2007. 

За рік під Києвом на території в 2,7 га буквально в полі виріс завод, побудований за останнім словом сучасної світової техніки.


Інвестиції в розвиток і будівництво заводу «ВЕКА Україна» з боку німецького концерну VEKA AG складають більше 15 млн євро.
2006
Відкриття офісу та складу в Україні
2007
Початок будівництва заводу
2012
Власний змішуючий центр
2006
Відкриття офісу та складу в Україні
2007
Початок будівництва заводу
2012
Власний змішуючий центр
Гарантія якості

Весь процес виробництва комп'ютеризовано, встановлено супутниковий зв'язок між ТОВ «ВЕКА Україна» та материнським підприємством в Німеччині. Контроль параметрів профілю здійснюється відповідно до вимог самого суворого європейського стандарту в області якості DIN ISO 9001:2000. Компанія "ВЕКА Україна" в 2014 році підписала Угоду про співробітництво з реалізації Міжнародного проекту "Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" з комунальним підприємством "Група впровадження проекту з енергозбереження". 


Група впровадження проекту з енергозбереження
Стандарт якості DIN ISO 9001:2000