Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Васильків

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в ВасильковіЯк купити металопластикові вікна у Василькові

Щоб правильно вибрати вікна з профілю VEKA для свого будинку, ви повинні знати, якими вони бувають. Сучасні технології дозволяють виготовляти вікна за індивідуальними вимогами.

Що потрібно знати про ПВХ-профілі

Рами і стулки вікон можуть виготовлятися з різного ПВХ-профілю. Найчастіше використовуються профільні системи з монтажною шириною 58-70 мм. Від ширини профілю залежать теплозахисні і звукоізоляційні властивості вікон.

Внутрішній об'єм профілю поділяється перегородками на кілька камер. У центральну камеру встановлюється металевий армуючий елемент, який підсилює жорсткість профілю. Завдяки цьому профіль не реагує на зміни температури і вологості — вікно зберігає форму десятки років.

Партнери VEKA у Василькові виготовляють металопластикові вікна з профілю класу А, який відрізняється більшою товщиною стінок і тому забезпечує тривалий термін експлуатації вікон.

Технологія дозволяє виготовляти вікна різної форми: прямокутні, овальні, круглі. Стулки за типом відчинення бувають глухі, поворотні, поворотно-відкидні, розсувні.

Рекомендації фахівців компанії VEKA

Щоб пластикові вікна у Василькові або в будь-якому іншому місті максимально відповідали вашим потребам, конфігурацію вікон і комплектацію слід підбирати залежно від конкретних обставин.

  • Якщо ваші вікна виходять на вулицю зі жвавим рухом, слід встановити антирезонансний шумозахисний склопакет.
  • Щоб захиститися від надмірного сонця, потрібно вибрати мультифункціональний сонцезахисний склопакет.
  • Якщо в будинку є малолітні діти, слід подбати про їхню безпеку і вибрати вікна з дитячими замками.
  • Стандартам теплозбереження для житлових приміщень відповідають тільки двокамерні склопакети.
  • Якщо ви живете на першому або останньому поверсі, для захисту від злодіїв слід встановити протизламні вікна з ударостійкого скла.

Як довідатися про ціни на пластикові вікна

Ви вибираєте форму і комплектацію, а наші фахівці зроблять точний розрахунок. Ціни на металопластикові вікна у Василькові залежать від безлічі параметрів:

  • виду склопакета;
  • профільної системи;
  • вибраної обробки профілю;
  • фурнітури;
  • інших опцій (антимоскітні сітки, жалюзі, відкоси тощо збільшують вартість).

Чому популярні пластикові вікна в Василькові

Причина популярності пластикових вікон полягає в поєднанні доступної ціни, довговічності, енергоефективності, відмінною звукоізоляції і невибагливості. Сюди ж слід додати бездоганний зовнішній вигляд вікон з ПВХ-профілю.

Щоб підібрати оптимальну конфігурацію і купити вікна в Василькові, звертайтеся до будь-якого з партнерів компанії VEKA. Ви можете зателефонувати до контакт-центру або залишити заявку на зворотний дзвінок. Фахівці зв'яжуться з вами, дадуть відповідь на всі питання і зорієнтують за цінами на пластикові вікна у Василькові.