Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Чернівці

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Чернівцях

Натисніть, щоб відкрити карту
Телефони:
Час роботи:
пн 9:00-18:00, вт 9:00-18:00, ср 9:00-18:00, чт 9:00-18:00, пт 9:00-18:00,


Металопластикові вікна в Чернівцях: комфорт і надійність під маркою VEKA

Вікна з профілю VEKA допомагають зберегти в оселі тепло, комфорт і тишу. Ними зручно користуватися, вони гарні, надійні, довговічні. VEKA — це європейський рівень якості.

Які вікна краще купувати в Чернівцях

Зазвичай доводиться вибирати між деревом, металом або ПВХ. Дерев'яні рами красиві, але не дуже надійні. Алюмінієві конструкції функціональні, але рівень теплоізоляції у них досить часто недостатній, а ціна висока.

У вікон з ПВХ в порівнянні з аналогами є ряд переваг:

 • енергоефективність;
 • хороша звукоізоляція;
 • міцність, герметичність, довговічність;
 • розміри вікон і кількість стулок на вибір;
 • зручне провітрювання;
 • хороша зламостійкість;
 • екологічна безпека.

Пластикові вікна в Чернівцях: переваги ПВХ-профілю VEKA


Профільні системи VEKA виготовляються за європейськими стандартами з постійним контролем якості. У виробництві використовуються найсучасніші технології. Вікна з ПВХ-профілю розраховані на складний клімат, їх енергоефективність поліпшена.

 1. Спеціальні ущільнювачі. Вони виготовляються з каучуку або полімерних матеріалів, не втрачають еластичності, утворюють замкнутий контур і захищають від втрат тепла і протягів.
 2. Металеве армування по всій довжині. Це гарантує стабільність геометрії для стулок і рам, збільшує термін служби вікна.
 3. Багатокамерна конструкція класу А, рекомендована для вікон в житлових приміщеннях. У профільних системах VEKA від трьох до семи камер. Чим їх більше, тим краще звуко- і теплоізоляційні характеристики профілю.

Для кожної кімнати свої рішення: варіанти комплектації

З ПВХ-профілю VEKA можна виготовити вікна з необхідними параметрами. Ви можете вибирати потрібну комбінацію споживчих властивостей із готових рішень:

 • енергоефективні: з широким профілем, який захистить від втрат тепла, з двокамерним склопакетом;
 • із захистом від шуму: такі вікна комплектуються антирезонансними склопакетами — сторонні звуки і вібрація не потрапляють до оселі;
 • антивандальні і зламостійкі: міцні склопакети виготовляються з триплексу або загартованого скла, вікна оснащуються зламостійкою фурнітурою;
 • із захистом від надмірного сонця: відображає напилення на склопакеті не дає променям сонця нагрівати кімнату;
 • безпечні вікна для дитячої кімнати: комплектуються спеціальними дитячими замками — мала дитина не зможе самостійно відчинити стулку і випасти з вікна.

Вікна з профілю VEKA постачаються з якісною фурнітурою: віконні петлі, механізми і ручки зручні, надійні і довговічні. За бажанням на вікна встановлюються москітні сітки і жалюзі. Ламінація профілю різних кольорів, декоративні елементи, шпроси допоможуть надати вікнам індивідуальності.

У партнерів VEKA можна замовити металопластикові вікна в Чернівцях з гарантією, з доставкою та встановленням. Зверніться до менеджерів, щоб дізнатися більше про асортимент, викликати замірника або отримати попередній розрахунок вартості.