Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Якість

VEKA з її багаторічним досвідом екструзії є одним з піонерів у галузі розробки та виробництві пластикових профілів для вікон і дверей. Ми всіляко прагнемо до того, щоб наші замовники отримували продукцію тільки найвищої якості; на це спрямовані всі наші зусилля на кожному етапі виробництва.

Якість 

Ми переробляємо виключно високоякісну сировину та добавки. Перш ніж отримана сировина надходить в бункери, вона проходить ретельну перевірку. У змішувальній установці з комп'ютерним управлінням здійснюється контроль за тим, щоб в процесі змішування співвідношення компонентів у точності відповідало заданій рецептурі. Крім того, в лабораторії проводяться постійні проби готової суміші.

Якість

Компанія VEKA у своїй роботі на перше місце ставить забезпечення максимально високих показників своєї продукції. Ми маємо неоціненний досвід у виробництві пластикових профілів і накопичили багато знань. У нас є об'єктивна оцінка якості нашої продукції — це сертифікати про відповідність вимогам стандартів, а також відгуки наших покупців.

Якість

Пластикові вікна — це продукт, що входить до групи товарів, які сертифікувати необхідно. Обов'язки щодо перевірки якості продукції покладено на державні органи контролю. Компанія VEKA - дорожить своєю репутацією. Ми прагнемо робити тільки найкраще з можливого. І тому в наших інтересах не зменшення кількості контрольних заходів, а навпаки — їх збільшення. При цьому всі наші підприємства, без сумніву, відповідають всім державним нормативам. Але це ще не все. На добровільних засадах ми здійснюємо суворий контроль за якістю своєї продукції. Тільки так ми можемо бути впевнені в тому, що наші покупці будуть задоволені. Щоб підвищити економічну ефективність роботи підприємств, ми формуємо на них усі бізнес-процеси за стандартом DIN ISO 9001: 2000. Технологічні нормативи на виробництво профілів ми витримуємо відповідно до самих вимогливих в промисловості європейських стандартів.

Всі ці заходи ми вживаємо не просто так. Наша мета — гарантувати своїм покупцям високу якість профілів VEKA.