Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Повідомити про порушення

Для VEKA комплаєнс означає більше, ніж просто дотримання законів і стандартів!

Ми – сімейна група компаній. Такі цінності, як надійність, відданість і прозорість, є нашим пріоритетом. Ось чому ми на ранній стадії створили систему відповідності, яка ефективно підкреслює ці принципи. Ми за довготривалу та довірливу співпрацю з усіма нашими діловими партнерами.

Центральним компонентом цієї системи управління комплаєнс є система інформування, за допомогою якої співробітники та ділові партнери можуть анонімно повідомляти інформацію про можливі порушення комплаєнс.

Компанія ВЕКА Україна в своїй роботі дотримується виключно високих стандартів якості взаємодії з партнерами компанії, надає великого значення дотриманню нормативно-правових та локальних актів.

Ми виявляємо ризики порушення нормативно-правових та локальних актів на ранній стадії з метою мінімізації можливих збитків компанії і збитків наших партнерів.

Ми надаємо високого значення корпоративній культурі компанії ВЕКА Україна, дотриманню умов безпечної праці її працівників.

Тут ви можете повідомити про порушення нормативно-правових та локальних актів, в тому числі трудових, про забезпечення безпечних умов праці, про протидію фактам корупції та випадкам комерційного підкупу, інші порушення з боку працівників компанії ВЕКА Україна, працівників партнерів ВЕКА Україна, інших осіб, що діють від імені та в інтересах ВЕКА Україна.

Повідомте про можливі порушення правил
Тут ви можете отримати доступ до системи інформування Laumann Group, до якої також належить ВЕКА Україна.
https://laumann.hinweisgeben.eu/