Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Житомир

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Житомирі

Натисніть, щоб відкрити карту


Як купити металопластикові вікна в Житомирі

Купити пластикові вікна з профілю VEKA в Житомирі так само просто, як і в інших містах, за умови, що ви знаєте, як вибирати і на що звертати увагу.

Насправді потрібно з'ясувати не тільки розмір отвору, але і врахувати, де будуть стояти вікна пластикові в Житомирі — в квартирі, заміському будинку або на балконі/лоджії. А також:

 • уточнити, на який бік — сонячний або тіньовий — виходить вікно;
 • вирішити, чи потрібна вам додаткова шумоізоляція;
 • вибрати дизайн профілів, колір ламінації, подумати про встановлення шпросів;
 • визначитися з іншими опціями металопластикових вікон в Житомирі.

Можливо, вам потрібні додаткові заходи щодо підвищення зламостійкості, особливо якщо ви живете на першому або останньому поверхах. Розгляньте всі можливі варіанти.

При замовленні пластикових вікон в Житомирі ви отримаєте не тільки якісний продукт, а й професійну консультацію фахівців.

Переваги пластикових вікон з профілю VEKA

Дерев'яні вікна — це красиво, але дорого. Вікна з ПВХ мають кілька переваг.

 • Висока теплоізоляція. Конструкція ПВХ-вікна герметична і дуже пасує Житомиру: вікно не продувається, тепле повітря залишається всередині приміщення.
 • Гарна шумоізоляція. Найпростіше пластикове вікно завдяки своїй герметичності вже є відмінним бар'єром між вами і гучної вулицею. Якщо потрібно, ви можете замовити вікна з поліпшеною звукоізоляцією.
 • Невибагливість у догляді. Пластикові вікна легко миються і не вимагають складного обслуговування.
 • Гарний зовнішній вигляд. Поверхня профілю ламінується плівкою різних кольорів, завдяки чому вікна можна гармонійно вписати до будь-якого інтер'єру або архітектурного стилю будинку.

У Житомирі металопластикові вікна дуже розповсюджені і встановлюються як в квартирах, так і в приватних будинках. Ударостійкий склопакет в поєднанні зі зламостійкою фурнітурою захищають будинки від проникнення злодіїв.

Види металопластикових вікон

Різноманіття варіантів може збити вас з пантелику, але не піддавайтеся. Якщо плануєте купити металопластикові вікна в Житомирі, то в будь-який момент ви можете отримати допомогу в виборі у будь-якого з партнерів компанії VEKA. 

Загальні рекомендації такі:

 • для житлових будинків рекомендуються тільки профілі класу A;
 • необхідну для зими Житомира теплоізоляцію забезпечать ПВХ-вікна з двокамерними склопакетами;
 • кількість стулок і спосіб відчинення вибирайте, виходячи із призначення приміщення, в підсобних приміщеннях можна використовувати вікна з глухими стулками;
 • для зламостійких вікон потрібна спеціальна посилена фурнітура;
 • зовнішній вигляд вікна повинен поєднуватися з архітектурою будинку, а внутрішній — з інтер'єром кімнати.

Якщо вікна виходять на сонячну сторону або на гучну вулицю, для них може знадобитися посилена шумоізоляція і додатковий захист від сонця.

На що ще варто звернути увагу при виборі вікон

В першу чергу, мають значення ваші власні вподобання і стиль квартири. Якщо прості білі вікна будуть вибиватися із загального ансамблю, тоді вибирайте ламіновані профілі.

Якщо у вас діти, подумайте про їхню безпеку. На вікна в дитячих кімнатах встановлюються спеціальні дитячі замки на ту частину вікна, що відчиняється, або ручки із замками.

Якщо ви підбираєте скління для лоджії або балкона, поміркуйте про зручний спосіб відчинення стулок. На тісному балконі легкі розсувні стулки зручніші, але для теплого скління кращими будуть традиційні розпашні.

Не забудьте про підвіконня, відкоси, відливи, антимоскітні сітки та жалюзі із захистом від сонця. Всі ці опції слід додати до замовлення.

Замовити металопластикові вікна в Житомирі

Поставити євровікна в Житомирі — отже, зробити свій побут простішим і комфортнішим. Від цього вас відділяють лише кілька кроків.

По-перше, прийміть рішення купити вікна в Житомирі, по-друге, викличте замірника, оформіть замовлення на виготовлення і доставку вікон, по-третє, дочекайтеся майстра, зачекайте кілька годин і насолоджуйтеся новими, красивими вікнами з ПВХ-профілю VEKA. Заявку на зворотний дзвінок можна залишити прямо зараз.