Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Хуст

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Хусті

Натисніть, щоб відкрити карту


Від чого залежать ціни на пластикові вікна в Хусті? Відповідають експерти VEKA

Ви живете в Хусті і збираєтеся купити металопластикові вікна. Ця стаття допоможе вам розібратися, чим вони відрізняються і як формується їх ціна.

ПВХ-профіль

Із нього виготовляються віконні рами і стулки. Від якості профілю залежить довговічність вікна та його експлуатаційні властивості:

  • тепло- і звукоізоляційні характеристики;
  • можливість встановити до вікна широкий склопакет або, навпаки, використовувати одинарне скління;
  • жорсткість конструкції вікна, здатність зберігати форму протягом тривалого часу.

Вартість профілю — один із параметрів, що впливають на ціну пластикових вікон в Хусті. Компанія VEKA виробляє кілька видів профільних систем із різними характеристиками. Всі вони належать до класу А і відповідають українським та міжнародним стандартам. Тип профілю вибирається залежно від вимог до вікна.

Склопакет

Кількість камер в склопакеті і його ширина впливають на шумо- і теплоізоляцію вікна.

  • Однокамерні — найдешевші. Вони рекомендуються для будинків сезонного перебування, наприклад, для дач.
  • Двокамерні — забезпечують тепло- і шумоізоляцію відповідно до діючих норм. Такі пластикові вікна рекомендуються для всіх житлових будинків в Хусті.
  • Одинарне скління — використовується для допоміжних і неопалюваних приміщень, наприклад, для балконів, терас, комор тощо.

Склопакет виготовляється на вибір із простого віконного скла, з ударостійкого загартованого або з триплексу. Замість повітря склопакет може заповнюватися інертним газом, що покращує його теплоізоляційні і шумозахисні властивості. Вибраний склопакет — ще один фактор, що визначає ціни на пластикові вікна в Хусті.

Віконна фурнітура

Сюди відносяться віконні петлі, ручки, замки та інше приладдя, що покращує функціональність вікна і зручність користування ним:

  • в залежності від вибраних петель стулки можуть бути розпашними, відкидними або розсувними;
  • власники заміських будинків і квартир на перших поверхах можуть купити в Хусті вікна з посиленими петлями і спеціальною зламостійкою фурнітурою;
  • у дитячих кімнатах можна використовувати ручки з замками, щоб дитина не змогла відчинити вікно самостійно.

Антимоскітні сітки, сонцезахисні жалюзі, пристрої для мікропровітрювання і інші опції не є обов'язковими, але роблять оселю комфортнішою.

Замовити металопластикові вікна з доставкою і встановленням можна у партнерів VEKA в Хусті. Звертайтеся до контактного центру VEKA або лишіть заявку на зворотний дзвінок.