Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Суми

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в СумахVEKA: металопластикові вікна в Сумах

Профільні системи VEKA розроблені так, щоб ваші нові вікна були теплими, гарними, зручними і надійними. Купити пластикові вікна в Сумах можна у партнерів VEKA.

Вікна пластикові в Сумах: у чому переваги

ПВХ-профіль для вікон не поступається дереву і алюмінію, але є дешевшим. VEKA постійно вдосконалює його конструкцію, щоб досягти найкращих споживчих властивостей. У профільних систем, з яких виготовляються металопластикові вікна в Сумах, є кілька особливостей.

 1. Сталеві армуючі вкладки. Це підвищує температурну стабільність і міцність профілю, його стійкість до механічних навантажень. Форма і геометрія вікна зберігаються в будь-яких умовах, раму НЕ перекошує, а стулки НЕ провисають.
 2. Ущільнювачі. На вікна встановлюються два або три контури ущільнення з еластичних матеріалів, щоб гарантувати герметичність вікна, захистити від протягів і вуличного шуму.
 3. Ширина профілю. Від неї залежать тепло- і звукоізоляційні властивості вікон. Ширший профіль дозволяє встановлювати широкий склопакет із поліпшеними характеристиками.
 4. Товщина зовнішніх стінок становить 3 мм, що є нормою для профілю класу А. Для вікон в житлових приміщеннях рекомендується профіль саме такої якості.
 5. Дизайн. Профільні системи VEKA розрізняються дизайном. Ламінація дозволяє додатково змінювати зовнішній вигляд профілю, в тому числі імітує дерево або метал.

Купити вікна в Сумах: рішення для будь-яких вимог

У партнерів VEKA можна купити металопластикові вікна в Сумах зі спеціальними характеристиками:

 • енергоефективні: з семикамерного профілю, з подвійним склопакетом, трьома контурами ущільнення;
 • шумозахисні: з антирезонансним склопакетом і п'ятикамерним профілем;
 • для дитячої кімнати: максимальну безпеку забезпечить спеціальна фурнітура. Навіть залізши на підвіконня, дитина не зможе відчинити стулку;
 • із захистом від злому: із загартованого скла або триплекса;
 • сонцезахисні: з відбиваючим напиленням, яке не дає сонячним променям нагрівати кімнату в спеку і зберігає в оселі оптимальний мікроклімат.

VEKA в Сумах: пластикові вікна в будь-якій комплектації

Замовляючи в Сумах вікна з профілю VEKA, ви можете вибирати потрібні вам опції.

Тип профільної системи. Від нього залежать властивості енергоефективності, звукоізоляції, функціональність. У профілі може бути від 3 до 7 внутрішніх камер. Чим їх більше, тим ширший профіль і тим краще він захищає від шуму і втрат тепла.

Вид склопакета. Одинарне скління, однокамерний або двокамерний склопакет, в тому числі з різною шириною камер. Можна вибирати тип скла: просте, загартоване або триплекс (якщо особливо важлива міцність), з відбиваючим напиленням (підвищує енергоефективність). Склопакет антирезонансної конструкції ефективно захищає від шуму і вібрації, які йдуть з вулиці.

Фурнітура. Конструкція внутрішніх механізмів і віконних петель, дизайн ручок різниться. Стулка може прочинятися, відкидатися, мати комбінований механізм відчинення. У деяких моделей є режим мікровентиляції для комфортного провітрювання. Можлива додаткова комплектація москітними сітками.

Як вибрати і замовити пластикові вікна VEKA в Сумах

Є кілька головних критеріїв:

 • характеристики і призначення. Всі вікна з профілю VEKA будуть теплими і надійними, але є моделі з підвищеною теплоізоляцією, спеціальним захистом від злому, вуличного шуму, з функціями для дитячої безпеки тощо. Потрібно зрозуміти, які властивості особливо важливі для вас;
 • функціональність. Визначається фурнітурою. Різні способи відчинення, мікровентиляція, ступеневе відчинення стулки при провітрюванні, встановлення москітних сіток, дитячих замків — вікна з профілю VEKA будуть зручними;
 • ціна, гарантія та сервіс. У партнерів VEKA можна замовити вікна в Сумах, купити їх на оптимальних умовах: з гарантією, доставкою і встановленням.

Щоб отримати більше інформації про асортимент, розрахувати попередню вартість або викликати замірника, звертайтеся до партнерів компанії VEKA в Сумах.