Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Віконний словник

11 травня 2018

Віконний словник А Б В Д З І Л М П / Р / С / Т / У / Ф / Ш

Цей розділ допоможе вам розібратися з незнайомими термінами і поняттями, які ви можете зустріти, перебуваючи на нашому сайті. Просто виберіть потрібну літеру в алфавітному покажчику і дізнайтеся нову для себе інформацію!

Армуючий профіль сталевий підсилювальний елемент, розташований всередині ПВХ-профілю, що надає достатню жорсткість і міцність віконної конструкції, стійкість до вітрових навантажень.

Багатогоступінчате (микрощілинне) провітрювання зручна функція певних видів фурнітури, яке має можливість відкривати стулку вікна на різні рівні або на мінімальну відстань.
 
Відлив плоский профіль, встановлюється зовні приміщення для обмеження можливості попадання опадів у віконні шви.
 

Декоративна накладка накладний декоративний профіль, що наклеюється на скло або склопакет з внутрішньої і зовнішньої сторони і який створює несправжнє переплетіння (фальш-плетіння)

Дитячий замок фурнітура пластикового вікна, ручка з ключем, який дозволяє нахиляти вікно, але не дає можливості його відкрити (для обмеження доступу дітей до відкритого вікна).

Дистанційна рамка тонка порожниста рамка, що розташовується між склом склопакета пластикового вікна. Всередині дистанційної рамки знаходиться спеціальна речовина для поглинання вологи.
 
Доводчик пристрій, призначений для плавного закривання дверей і вікон.
 
Дренажні отвори отвори і канали у віконних профілях, що сприяють відведенню води і вирівнювання тиску пари.
 
Засувка - механізм, за допомогою якого стулка тримається в закритому стані.
 
Імпост образний профіль, призначений для поділу всієї площі пластикового вікна на частини з метою збільшення міцності або для декоративного оформлення. Залежно від імпоста, вікно може бути двостулковим, тристулковим.
 
Ламінований профіль профіль, поверхня якого оброблена спеціальним матеріалом - ламінацією. Ламінація - це плівка з особливого полімерного складу, яка має певний колір і фактуру. Вона призначена для декорування профілю в різні кольори. Колір ламінації визначається палітрою виробника профілю.
 
Москітная сітка спеціальна сітка, що захищає наші квартири не тільки від комарів, але і від квіткового пилку. Вона виготовляється із синтетичної тканини і кріпиться на алюмінієвий каркас.
 
Профіль виріб з ПВХ, вироблений методом екструзії, з заданими формою і розмірами.
 
ПСУС-стрічка (попередньо стиснута ущільнена стічка) це спеціальна монтажна стрічка, яка використовується при створенні паропроникаємої гідроізоляції монтажного шва із зовнішньої сторони вікна.
 
Рама це нерухома частина вікна, в яке монтується склопакет і навішується стулка.
 
Сендвіч панель це панель, виконана з ПВХ листів з прошарком з пінополіуретану для утеплення конструкції. Найчастіше вона використовується в нижній частині дверей балкону, є непрозорою частиною.
 
Стулка частина вікна чи двері, яка відчиняється.
 
Склопакет це конструкція, виконана з декількох стекол (від двох до п'яти), які кріпляться між собою спеціальною дистанційною рамкою. Між стеклами утворюються порожнини (камери) з повітрям або інертним газом. Всі разом вони дозволяють збільшити звукоізоляцію та енергоефективність вікна, а також звукоізоляцію всередині приміщення.
 
Триплекс багатошарове скло, створене зі склеєних спеціальним чином листів скла. Саме цей вид скла є самим ударостійким і надійним.
 
Ущільнювач еластичні ущільнювальні профілі з високими ізоляційними властивостями для ущільнення місць примикання різних елементів віконної конструкції.
 
Фрамуга стулковий елемент пластикового вікна, що має тільки відкидне відкривання, повертається навколо нижньої чи верхньої горизонтальної осі. Призначений для провітрювання приміщення.
 
Фурнітура це весь набір деталей, необхідних для функціонування віконних стулок: відкриття, закриття, повороту і фіксація в обраному положенні.
 
Штапік спеціальний профіль для кріплення світлопрозорого (склопакетів, сендвіч панелей) заповнення у віконних конструкціях.
 
Штульп профіль, який жорстко закріплюється на стулку і забезпечує безімпостний притул.

Де замовити?


Ще статті про пластиковi вiкна