Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Нововолинськ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Кольорові пластикові вікна VEKA: особливості та переваги

24 травня 2018

Кольорові пластикові вікна VEKA: особливості та перевагиПластикові вікна вже давно стали незамінним атрибутом сучасного будинку. Їх популярність обумовлена високими експлуатаційними якостями. Багато хто вважає, що профіль пластикових вікон може бути тільки білим, однак це не так. Сьогодні можна підібрати моделі, які за колірним рішенням гармонійно впишуться в колористику інтер'єру, підкреслять унікальність дизайну. Якісні кольорові пластикові вікна пропонують партнери компанії VEKA – визнаного лідера на ринку віконних систем.

Високі температури негативно позначаються на довговічності віконних профілів. Під впливом ультрафіолетових променів можлива деформація пластика або армуючих підсилювачів, що призводить до зміни геометрії віконних конструкцій. Щоб захистити профілі від негативного теплового впливу, компанії VEKA і Renolit спільно розробили особливі плівки, що відрізняються високою здатністю відбивати світло. Незабаром таке покриття буде використовуватися для всіх профільних систем. Давайте докладніше розглянемо, в чому основні переваги даного рішення.

Враховуйте, що зображення на екрані Вашого монітора може відрізнятися від реального.


Кольорові пластикові вікна VEKA: особливості та переваги

Плівки, що підвищують термін експлуатації вікон

Ламінуючі плівки Renolit виготовляються за технологією SST - Solar Shield Technology. Її головна особливість - включення в структуру покриття особливих частинок, які відбивають інфрачервоне випромінювання. Таким чином, вдається знизити здатність профілю поглинати тепло (куди менше нагріваються навіть вікна з плівками темних кольорів) і зменшити вплив на нього температурних коливань. Завдяки використанню плівок Renolit:

  • зменшується термальний вплив на профіль;
  • знижується температура поверхні;
  • мінімізується ризик деформації профілю.

Розширений діапазон кольорів

Крім стандартних кольорів віконних профілів тепер покупцям доступні і відтінки металік, які відрізняє ефектний металевий блиск (в такі кольори фарбують кузова автомобілів). Таким чином, вдасться створити ще більш оригінальні дизайнерські рішення, прикрасивши як фасад будівлі, так і інтер'єр приміщення.

Кольорові пластикові вікна VEKA: особливості та переваги

Варто відзначити, що нові плівки не тільки захищають поверхню профілів від високих температур, але й роблять їх стійкими до механічних впливів. Таким чином, вікна VEKA стануть ще більш стильними та надійними. 

Різновиди кольорових вікон

Існує кілька видів кольорових віконних конструкцій. У власників квартир популярністю користуються моделі, де ламінація знаходиться з однієї сторони – внутрішній. Таке рішення дозволяє не змінювати зовнішній вигляд фасаду багатоповерхового будинку, який суворо регламентований і не підлягає змінам, при цьому експериментуючи з інтер'єром квартири. Наприклад, якщо будинок знаходиться в історичному центрі. Цей варіант особливо актуальний для квартир в будинках.

Кольорові пластикові вікна VEKA: особливості та переваги

Для заміського будинку також можна підібрати рішення в залежності від дизайнерських особливостей оформлення кімнат. В котеджі можна встановити пластикові вікна кольорові в масі, особливість яких полягає в тому, що всі елементи конструкції мають однорідний колір. Унікальність таких вікон полягає у відсутності білого проміжку при відкриванні стулки. Для приватних будинків можна вибрати моделі з різним кольором профілю на сторонах. Такі віконні конструкції дозволяють одночасно вирішити два завдання: гармонійно вписати вікно в зовнішнє і внутрішнє оформлення будинку.

Кольорові пластикові вікна VEKA: особливості та переваги

За колірним рішенням віконний профіль може бути різним: від природних відтінків, що імітують дерево, до яскравих кольорів, які виглядають дуже оригінально. Кольоровий профіль, що імітує різні породи дерева, має малюнок, який точно повторює природний малюнок деревини. Серед різноманіття моделей підібрати варіант для вирішення конкретних завдань не буде складно.

Інноваційні технології – новий погляд на кольорові вікна

У 2014 році в лабораторіях дослідницького центру головного офісу VEKA в Німеччині, за унікальною технологією був створений новий профіль – замість фарбування чи ламінації була використана полімерна композиція зі спеціальним лаком в складі. Новинка отримала назву SPECTRAL.


Українські споживачі вперше відкрили для себе технологію SPECTRAL на початку 2017 року. Тоді компанія VEKA представила на нашому ринку цю інновацію у відтінку Anthrazit Ultramatt. Цей колір припав до смаку багатьом шанувальникам не тільки практичної, а й естетичну складову в інтер'єрі. Такі вікна, виконані за технологією SPECTRAL, стали відмінною прикрасою, як квартир, так і приватних будинків.


З 1 лютого 2020 року офіційним партнерам компанії VEKA Україна, крім виведеного на ринок у 2017р відтінку Антрацит (Anthrazit Ultramatt), стали доступні принципово нові відтінки: Сірий, Умбра, Графіт і класичний Білий.

 Кольорові пластикові вікна VEKA: особливості та переваги

Переваги кольорових вікон VEKA

До переваг кольорових віконних конструкцій відноситься стильний зовнішній вигляд. Вони, крім основних функцій, виконують ще й естетичну роль. Оригінально та неординарно виглядають будь-які кольорові пластикові вікна, фото таких виробів в інтер'єрі доводять це. Компанія VEKA приділяє увагу не тільки зовнішньому вигляду своєї продукції, але й дбає про високу якість вікон. При виготовленні кольорових моделей використовуються тільки сучасні технології ламінації, кожен етап виробничого процесу ретельно контролюється. Саме тому партнерам компанії вдається створювати максимально довговічні пластикові вікна, кольоровий профіль таких моделей стійкий до впливу атмосферних явищ, коливань температури, ультрафіолету та іншим факторам. Вікна не втрачають презентабельний зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації, профіль не змінює свій колір. Крім цього, конструкції надійно захищають будинок, створюють у ньому комфорт і затишок: вони мають високі тепло- та шумоізоляційні характеристики, є екологічними. Ламіновані вікна не вимагають спеціального догляду, профіль легко миється за допомогою мильного розчину.

Кольорові пластикові вікна VEKA: особливості та переваги

Якщо до Вашого інтер'єру не пасує білий колір і Ви живете у квартирі - Ви можете замовити вікна з односторонньою внутрішньої ламінацією. А у Вашому приватному будинку ми готові виконати будь-які вимоги дизайнера: вікна можуть бути як з двосторонньою однаковою ламінацією в "масі" (коли сам профіль кольоровий), так і різного кольору на сторонах.

Компанія VEKA при виробництві кольорових профілів використовує найсучасніші технології в ламінації, розроблені спільно з фахівцями компанії RENOLIT. Наші кольорові профілі не просто красиві - вони надзвичайно стійкі і не втрачають свого кольору довгі роки. Суворий контроль якості дозволяє нам гарантувати високу атмосферну стійкість і довговічність наших колірних покриттів навіть при інтенсивному сонячному опроміненні або при різких коливаннях температур, що ідеально відповідає кліматичним зонам України.

Про нові тенденції в колірній палітрі пластикових вікон ви можете дізнатися з матеріалу https://veka.ua/ua/spravochnik/articles/profile/veka-spectral-bilshe-nizh-prosto-kolorovi-vikna/

Але, якщо ви не впевнені у виборі кольору ламінації вікон або дверей, вам краще звернутися до наших фахівців, які допоможуть правильно підібрати колір, з урахуванням ваших уподобань. Отримати консультацію та замовити вікна в кольоровій ламінації можна, звернувшись в компанію-партнер VEKA в вашому місті.

Ще статті про пластиковi вiкна