Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Луцьк

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Луцьку

Натисніть, щоб відкрити карту


Надійність та комфорт: пластикові вікна у м. Луцьк від партнерів VEKA

Вікна з профілю VEKA захистять оселю від холоду та шуму. Міцні, зі стабільною геометрією, з якісних матеріалів, вони слугуватимуть довго. Ними зручно користуватися, фурнітура функціональна та надійна.

Вікна в Луцьку із підтвердженою якістю VEKA

Профільні системи VEKA сертифіковано за європейськими стандартами:

 • DIN EN 12608, клас якості А (найвищий);
 • ISO 9001:2008, 9001:2015, менеджмент якості на виробництві.

VEKA використовує для створення профільних систем тільки первинну сировину. На підприємстві працює багатоетапний контроль якості. Профіль має стабільну геометрію, високу міцність, стійкість до будь-яких навантажень. Виготовлені з нього вікна слугують до 50 років, на готовий виріб партнери VEKA надають гарантію.

Металопластикові вікна в Луцьку: особливості та переваги

 1. Теплоізоляція. Профільні системи VEKA мають спеціальну багатокамерну конструкцію. Це допомагає знизити тепловтрати крізь пластикові вікна у м. Луцьк.
 2. Якісне ущільнення. Ущільнювачі з силікону, каучуку, полімерних матеріалів формують два або три контури, захищають від появи протягів, забезпечують герметичність з’єднання рами та стулки для ідеального мікроклімату.
 3. Двокамерні склопакети. Різна ширина камер покращує тепло- та шумоізоляцію. Пластикова дистанційна рамка зберігає тепло краще за металеву. Додатково може використовуватися відбиваюче напилення на поверхню стекол (захищає від тепловтрат, від нагріву сонцем у спеку) — це дуже цінний чинник для металопластикових вікон у м. Луцьк.
 4. Якісна фурнітура. Вікна зачиняються легко, проте надійно. Механізми можуть бути поворотними, відкидними, комбінованими. Віконні петлі не провисають, ручки працюють легко та плавно.
 5. Естетика. Профіль із ПВХ виглядає акуратно, має плавну, лаконічну геометрію. Він може бути білим, кольоровим, із ламінацією під дерево. Віконні ручки постачаються у кількох кольорах (в тому числі під метал).

Пластикові вікна в м. Луцьк: ціна та варіанти комплектації

У представників VEKA можна купити вікна у м. Луцьк декількох видів.

 1. Просте. Універсальне вікно з трикамерним профілем та функціональною фурнітурою.
 2. Енергоефективне. Утеплена конструкція із семикамерним профілем, трьома контурами ущільнення, склопакетом з тепловідбиваючими властивостями. Розміри можуть бути будь-якими. Надійно захищено від промерзання та появи протягів, допомагає зберігати тепло в оселі та знижує витрати на опалення.
 3. Шумозахисне. Постачається з антирезонансним склопакетом та п’ятикамерним профілем. Захищає від будь-якого вуличного шуму (низької чи високої частоти).
 4. Із захистом від злому. Загартоване скло або триплекс витримують навіть сильні удари. Міцний армований профіль має антивандальні властивості. Надійна арматура не дозволить відкрити чи зламати стулку ззовні.
 5. Підвищеної безпеки. Комплектується додатковим замком, щоб дитина не могла випадково відчинити вікно, якщо вона залізла на підвіконня. Можливе встановлення склопакету з ударостійким склом.
 6. Із сонцезахистом. Встановлюється на сонячному боці. Склопакет із відбиваючим напиленням захищає від теплових сонячних променів, допомагає зберегти прохолоду в кімнатах навіть за сильної спеки.

Діюча на пластикові вікна в м. Луцьк ціна залежить від комплектації вікна. Розрахувати її можна після виконання замірів чи за допомогою калькулятора.

Вікна в м. Луцьк: вибрати неважко

Партнери VEKA виготовляють металопластикові вікна в Луцьку, виконують їхню доставку та монтаж.

Вони можуть бути будь-якими:

 • прямокутними чи нестандартної форми;
 • із поворотним, відкидним, комбінованим механізмом;
 • із додатковою комплектацією москітною сіткою, дитячим замком тощо.

Щоб замовити вікна у м. Луцьк за ціною виробника, отримати більше інформації про них, розрахувати їхню вартість, викликати замірника, звертайтеся до контакт-центру або лишіть заявку на сайті через будь-яку з форм.