Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Києві

Натисніть, щоб відкрити карту


VEKA у Києві: вікна, з якими комфортно

Замовити вікна у Києві без сумнівів у ціні, надійності та якості можна у партнерів VEKA. Вікна виготовляються за європейськими стандартами, з контролем якості, за сучасними технологіями.

5 причин купити пластикові вікна в Києві від VEKA

 1. Енергоефективні. Профілі зі спеціальною конструкцією та ущільненням від протягів залишають холод ззовні і зберігають оптимальну температуру всередині.
 2. Міцні. Рами посилені армуванням. Для них використовують якісний ПВХ (відповідає українським нормам). Матеріал лишається міцним та зберігає початкову геометрію і через багато років служби.
 3. Гарніші, ніж можна уявити. Акуратні лінії профілів, різноманітні кольори, лаконічна фурнітура.
 4. Зручніше, ніж очікуєш. Навіть найважчі стулки плавно та легко відкриваються. Фурнітура надійна та функціональна.
 5. Більше 20 представництв. Замовити металопластикові вікна у Києві, їхню доставку та встановлення можна, звернувшись до будь-якого з них.

Вікна металопластикові в Києві: купіть комфорт!

У дитячій важлива безпека, а у спальні мусить бути тихо. VEKA пропонує моделі для різних кімнат.

 • Відкривання рами. Поворотне, відкидне, комбіноване чи глухе, з фіксацією стулки у режимі провітрювання за рахунок спеціальної конструкції віконних петель та механізмів.
 • Форма. На одну, дві чи три стулки, прямокутні чи нестандартної форми, з балконними дверима чи без них. З профілів VEKA можна виготовити вікна будь-яких розмірів та геометричних форм.
 • Профіль. Кількість камер — від 3 до 7. У конструкції — еластичний ущільнювач для герметичності та армування для посиленої міцності.
 • Склопакети. Герметичні, можливо замовити з теплозберігаючою рамкою. Товщина — від 18 до 52 мм.

Робимо розумно: вікна пластикові у Києві зі спеціальними опціями

 • Дитячий замок. Дитині не вдасться відкрити вікно, навіть якщо вона залізе на підвіконня: блокування віконної ручки підвищує безпеку.
 • Антирезонансний склопакет. Гасить вібрацію та звук: у кімнатах тихо, навіть якщо вікна виходять на шумну вулицю.
 • Відбиваюче напилення. Покращує теплоізоляцію, проте не знижує освітленість.
 • Опції для провітрювання. Фіксація стулки у будь-якій позиції. Москітні сітки для захисту від комах.
 • Ударостійкі склопакети. Захистять від злому, не розіб’ються при випадковому ударі.
 • Профіль VEKA — для теплих вікон. Взимку в оселі простіше зберегти тепло, а влітку — прохолоду.

Як купити вікна у Києві: рекомендації з вибору від VEKA

Важлива не лише ціна. Дорого — не завжди добре, бюджетно — не завжди погано. У партнерів VEKA ви зможете замовити вікна пластикові у Києві недорого, але з гарантією якості. Профільна система, склопакет, фурнітура — для кожного вікна вибирається оптимальний баланс вартості та характеристик.

 1. Технічні параметри. Широкий багатокамерний профіль ефективно захищає від тепловтрат. Важливий ущільнювач — він не пропускає протяги та холод. Добре, якщо зовнішні стінки профілю — міцні, збільшеної товщини. Склопакет повинен бути енергоефективним.
 2. Зручність. Визначається якістю фурнітури, її функціями, способами відкривання вікна, його комплектацією. В асортименті партнерів VEKA різноманітні види фурнітури з різними властивостями для різних умов використання та вимог до функціональності.
 3. Сервіс та гарантія виробника. У партнерів VEKA гарантія — не просто слова. Вона підкріплена працею власної сервісної служби, підтримкою покупців з будь-яких питань.

Щоб купити металопластикові вікна у Києві, зверніться до будь-якого з партнерів VEKA! У менеджера можна отримати консультацію та розрахувати попередню вартість.