Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Рівне

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Рівному

Натисніть, щоб відкрити карту


Пластикові вікна у м. Рівне від партнерів компанії VEKA

Із вікнами з профілю VEKA вдома завжди буде затишно: прохолодно влітку, тепло взимку. Вікна залишають вуличний шум ззовні, не пропускають протяги. VEKA використовує у виробництві найсучасніші технології.

Металопластикові вікна у м. Рівне: рішення для комфорту

Конструкцію профілів VEKA покращено:

 • ущільнювачі виготовляються з каучука або полімерних матеріалів, не втрачають із часом еластичності, створюють суцільний контур для захисту від тепловтрат та протягів;
 • профіль посилений сталевим армуванням — це запобігає провисанню стулок, їхній деформації, підвищує міцність;
 • товщина зовнішніх стінок профілю 3 мм; геометрія ПВХ-профілю ретельно контролюється, щоби гарантувати надійність, стабільність та чудову теплоізоляцію.

У представників VEKA можна купити вікна в Рівне з різноманітних видів профілю. Він відповідає європейським та національним нормам, виробництво сертифіковано за стандартами DIN EN 12608, ISO 9001:2008, ISO 9001:2015.

Пластикові вікна та двері у м. Рівне: переваги VEKA

 1. Практично будь-які форми та розміри віконних та дверних отворів. Широкий вибір ламінації для декоративного оздоблення.
 2. Зручно користуватися. Віконні петлі не провиснуть, фурнітура працюватиме легко та плавно за будь-яких умов.
 3. За будь-якої погоди. Вікнам з профілю VEKA не страшні сильні вітри, морози, зливи. Вони не протікають, захищають від протягів, зберігають у кімнатах ідеальний мікроклімат.
 4. На варті спокою. Якщо на вулиці шумно, вдома буде тихо. Якщо важлива безпека, обирайте протизламне, антивандальне виконання.
 5. Довговічні. Строк служби — до 50 років.

Вікна в Рівному: купити найкраще

Із профілю VEKA створюються вікна з одно- чи двокамерними склопакетами та з одинарним склінням. Кількість стулок — будь-яка. Вони можуть бути відкидними, поворотними, з комбінованою фурнітурою.

Всі вікна з ПВХ-профілю VEKA мають чудові теплоізоляційні характеристики завдяки продуманій конструкції профілю. Кілька контурів ущільнення, збільшена товщина зовнішніх стінок, ізольовані внутрішні камери — все це надійно захищає пластикові вікна у м. Рівне від промерзання.

У склопакетів різна ширина камер, і це додатково підвищує енергоефективність кожного нашого вікна, що дуже важливо у м. Рівне. Для них може використовуватися «тепла» рамка з пластику з низькою теплопровідністю. На вікнах не з’являється конденсат, вони зберігають тепло в оселі і допомагають економити на опаленні.

У партнерів VEKA можна замовити пластикове вікно у м. Рівне у спеціальному виконанні:

 • максимальне енергозбереження: профіль з сімома камерами, склопакет з поверхнею, що відбиває теплове випромінювання, потрійне ущільнення для герметичності;
 • антивандальні склопакети з ударостійкого загартованого скла чи з триплекса;
 • для захисту від шуму використовується антирезонансний склопакет та широкий профіль;
 • вікна із сонцезахистом — із тонованим склом чи жалюзі;
 • для дитячої кімнати — ударостійкі, зі зручними провітрюванням та додатковим «дитячим» замком для безпеки.

На будь-яке вікно з асортименту можна встановити москітні сітки.

Вікна у м. Рівне: вибрати та замовити

Партнери VEKA у Рівне допоможуть вибрати комплектацію:

 • тип профілю (від 3 до 7 камер, білий, кольоровий чи під дерево);
 • вид склопакету (з напиленням, антирезонансний, із загартованого скла чи триплекс);
 • колір та форму віконних ручок та інший декор.

Марка VEKA — це пластикові вікна, ціна у м. Рівне для яких буде оптимальною. Партнери компанії швидко їх виготовлять та якісно встановлять.

Щоби дізнатися більше про пластикові вікна, ціни у м. Рівне на них, про строки виготовлення, доставки та встановлення, звертайтеся до контакт-центру VEKA або залиште заявку на сайті.