Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Ужгород

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Ужгороді

Натисніть, щоб відкрити карту


Металопластикові вікна в Ужгороді — тепло, красиво і затишно

Партнери VEKA пропонують металопластикові вікна в Ужгороді з доставкою, установкою та гарантією.

Чому саме пластикові вікна, переваги ПВХ-профілю VEKA

У хороших вікнах не буває дрібниць — продумано все.

 1. Оптимальний мікроклімат. Із «пластиком» ви економите на опаленні. ПВХ-вікна не продуваються — тепле повітря не йде з приміщення, а холодне вуличне залишається за вікном. Режим мікропровітрювання дозволяє оновлювати повітря в кімнаті, не втрачаючи тепло.
 2. Комфортне використання. Функціональна і довговічна фурнітура робить використання вікна зручним і не вимагає складного догляду.
 3. Міцність і довговічність. Первісна геометрія вікна зберігається багато років. Металеве армування профілю не дозволяє конструкції деформуватися.
 4. Краса і різноманітність. Вікна виглядають стильно і акуратно. Ламінація і додаткові декоративні елементи допоможуть вписати вікно в Ужгороді до будь-якого архітектурного стилю будівлі й інтер'єру.
 5. Безпека для здоров'я. ПВХ-пластик екологічний, не шкодить ані здоров'ю людей, ані навколишньому середовищу.
 6. Доступність. Ви можете придбати вікна за доступними цінами. Пластикові вікна дешевші за аналогічні варіанти з інших матеріалів.

Види пластикових вікон в Ужгороді

В асортименті виробників різні види ПВХ-вікон. Для кожного покупця підбирається варіант із оптимальним поєднанням характеристик і вартості.

Параметри профілю і склопакета. Вибирається оптимальна ширина профілю і товщина склопакета, в тому числі тип газу, яким заповнюється склопакет і стекол для нього.

Конфігурація конструкції. Вибір кількості та способу відчинення стулок — глухі, розсувні або розпашні. Окремо уточнюються вимоги для балконних дверей.

Розмір і форма. Крім стандартних прямокутних вікон, виробники виготовляють багатокутні, аркові і круглі конструкції.

Дизайн вікна. Великий вибір ламінації профілю допомагає вписати вікно до будь-якого інтер'єру. Декоративні елементи і шпроси на стеклах прикрашають вікно і надають йому особливого стилю.

Додаткові властивості вікон ПВХ

Кожен виріб відповідає всім необхідним вимогам для вікон в Ужгороді. Але можна замовити виготовлення вікон під конкретні вимоги:

 • із антивандальними склопакетами, посиленими петлями і додатковими замками;
 • зі світловідбиваючим сонцезахисним напиленням на склі;
 • зі спеціальними дитячими замками;
 • із підвищеною тепло- і звукоізоляцією;
 • із ламінованою поверхнею профілю.

Як вибрати металопластикове вікно

Фахівці компанії VEKA рекомендують враховувати:

 • характеристики профільної системи;
 • параметри склопакета;
 • функціональність фурнітури;
 • можливість розширення комплектації і установки додаткових елементів (відкосів, антимоскітних сіток, протисонячних жалюзі);
 • зовнішній вигляд вікна;
 • умови сервісу та гарантії.

Купити в м. Ужгород ПВХ-вікно можна у будь-якого з партнерів компанії VEKA. Щоб довідатися про ціни і розрахувати вартість їх монтажу, залиште заявку на зворотний дзвінок.