Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Мукачево

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Мукачеві

Натисніть, щоб відкрити карту


Металопластикові вікна в Мукачево

Пластикові вікна з ПВХ-профілю VEKA — це оптимальний вибір для будь-якого приміщення: будинку, офісу, приватного будинку або дачного котеджу. У будь-яку погоду вони зберігають необхідний температурний режим всередині приміщення: з вікнами з профілю VEKA влітку не спекотно, а взимку не холодно.

Пластикові вікна в Мукачево: ціна і критерії вибору

Вартість вікна з профілю VEKA безпосередньо залежить від вимог до нього і від ваших уподобань.

  • Стандартні вікна для квартир і будинків з подвійним склопакетом із звичайного скла, з розпашними і поворотно-відкидними стулками. Виготовляються за розміром віконного отвору.
  • Нестандартні вікна для аркових отворів і для вікон іншої форми (наприклад, круглі вікна). Профіль VEKA дозволяє виготовляти вікна будь-якої форми.
  • Вікна із захистом від злому. Такі вікна зазвичай встановлюють на перших поверхах багатоквартирних будинків або в заміських котеджах. Вони обладнуються ударостійким склопакетом і спеціальною протизламною фурнітурою.
  • Вікна з сонцезахистом рекомендується встановлювати в приміщеннях, що виходять на сонячну сторону будинку. У склопакеті використовується тоноване скло або напилення з оксиду металу, що відсікає небажану частину сонячного спектру. П'ятикамерний профіль із високими теплоізоляційними характеристиками допомагає зберегти прохолоду всередині приміщення.
  • Шумозахисні вікна для дитячих кімнат і спалень. Спеціальна конструкція профілю і антирезонансний склопакет відсікають вуличний шум, а надійна додаткова фурнітура (ручки з замком або блокатори) запобігатиме випадковому відчиненню вікна дитиною.

Вікна в Мукачево: широкий вибір світлопрозорих конструкцій

Крім пластикових вікон, в Мукачеві з ПВХ-профілю VEKA можна замовити:

а також будь-які інші конструкції, які вам необхідні (теплиці, навіси тощо).

Металопластикові вікна в Мукачево

Купити пластикові вікна в Мукачево можна у партнерів компанії VEKA. Звертайтеся до контактного центру або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Віконний профіль і всі компоненти для виготовлення металопластикових вікон в Мукачево відповідає європейським і українським стандартам якості. Виробництво профілю сертифіковане по DIN EN 12608, ISO 9001:2008, ISO 9001:2015.

На всі виготовлені і встановлені вікна в Мукачево надається гарантія.