Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Залишилися питання? Напишіть нам на пошту aangelova@veka.com

Ничего не найдено

Про компанію VEKA

Умови співпраці

Умови співпраці обговорюються з регіональним представником компанії VEKA Україна.

Обов'язки/вимоги для партнерів

Обов'язки та вимоги для партнерів обговорюються з регіональним представником компанії VEKA Україна.

Як стати партнером VEKA?

Для того, щоб стати партнером VEKA, необхідно на сайті, в категорії «Партнерам» вибрати опцію «Стати партнером». Після заповнення анкети, її відправки і обробки, регіональний представник зв'яжеться з Вами протягом 2 днів.

Які профілі продає компанія VEKA?

Компанія VEKA продає профілі тільки компаніям-партнерам, з яких вони виготовляють готові віконні і дверні конструкції. З повним списком профілів можна ознайомитися на сайті, перейшовши в рубрику "Продукція" - "Комплектуючі" - "Профільні системи VEKA". Партнери мають можливість зробити замовлення профілів і комплектуючих, скориставшись опцією "Онлайн-заявка".

Замовлення вікон

Демонтаж старих конструкцій входить у вартість?

Так, демонтаж старих конструкцій включається в вартість в позиції «Монтаж вікон». Всі деталі замовлення повинні бути прописані в договорі, який ви укладаєте з постачальником вікон і дверей.

Коли дешевше встановлювати вікна?

Вартість установки вікна не залежить від сезону, але можна скористатися акційними пропозиціями від партнерів VEKA, коли на більшу кількість конструкцій або на монтаж даються знижки.

Наскільки брудним є процес заміни вікон?

Процес заміни вікон завжди пов'язаний з пилом, сміттям і утилізацією старих конструкцій. Крім того, обсяг сміття може залежати від отвору, в який передбачається монтувати вікно. Він, можливо, вимагає розширення, а значить збільшиться і сміття. У будь-якому випадку процес заміни краще проводити в порожньому приміщенні, або ж максимально прикрити меблі поліетиленом. Зі свого боку монтажники з компаній-партнерів VEKA завжди намагаються мінімізувати обсяг відходів на об'єкті, а старі вікна утилізують самостійно. Про те, як правильно мити пластикові вікна, можна почитати в нашій статті «Як мити металопластикові вікна?».

Чи можна поміняти вікна взимку?

Не варто боятися міняти вікна взимку. Сучасні технології, які застосовують партнери VEKA, дозволяють встановлювати конструкції і взимку, при температурі не нижче -20 градусів. Крім того, в зимовий період немає такого ажіотажу, як влітку, а тому замовлення буде виготовлене значно швидше. Також у компаній в цей період є акційні пропозиції, якими можна скористатися в цілях економії. Але якість монтажу від цього не постраждає.

Які терміни (за часом) потрібні для установки одного вікна?

Все залежить від самої конструкції вікна. Якщо вікно простої прямокутної форми, то його установка займе декілька годин. Якщо ж вікно складної конфігурації, з додатковими декоративними елементами, то на його установку буде потрібно значно більше часу.

Чи потрібно робити замовлення на вікна відразу з їх монтажем?

Монтаж віконних конструкцій, безумовно, передбачає додаткові витрати. Від того, як зроблений монтаж, залежать подальші експлуатаційні характеристики конструкції. І, якщо його виконує компанія-виробник, то вона дає гарантію, як на самі вікна, так і на монтаж. Крім того, можна скористатися акційними пропозиціями, коли монтаж йде бонусом до замовлення. Не варто покладатися на свої сили і вміння і, тим більше, на неперевірені компанії, які готові за невелику суму провести монтаж. Як правило, встановлені без дотримання всіх норм і правил конструкції з часом можуть вийти з ладу, і тоді витрати на відновлення перевищуватимуть суму, витрачену на такий монтаж.

Чи є оплата частинами?

Питання оплати частинами необхідно обговорювати з партнерами компанії VEKA Україна. Так як вони є виробниками готових віконних і дверних конструкцій. Всі деталі замовлення повинні бути прописані в договорі, який ви укладаєте з постачальником вікон і дверей.

У мене не виходить оформити замовлення. Що робити?

Якщо у Вас не виходить оформити замовлення на сайті, зверніться в будь-яку компанію партнер VEKA, яка знаходиться у Вашому місті. Для цього перейдіть в рубрику "Де купити?" і виберіть найближчий до вас офіс продажів. В кожному офісі є контактні телефони, за якими ви зможете отримати консультацію менеджерів.

Як оформити замовлення?

Замовлення можна оформити безпосередньо на сайті. Або натиснувши кнопку "Заявка на замір", яка знаходиться в правому верхньому куті на сайті, і внести туди всі дані, або за допомогою кнопки "Замовити дзвінок". Також Ви може самостійно зателефонувати в будь-яку з компаній-партнерів у Вашому місті (список компаній знаходиться під кожним населеним пунктом, в якому є торгові точки партнерів).

Скільки часу потрібно на виготовлення замовлення?

Залежно від складності віконних або дверних конструкцій терміни виготовлення конструкцій можуть бути різними. Дане питання необхідно обговорювати з партнерами компанії VEKA Україна. Так як вони є виробниками готових віконних і дверних конструкцій. Всі деталі замовлення і терміни виготовлення і постачання повинні бути прописані в договорі, який ви укладаєте з постачальником вікон і дверей.

Чи можна купити вікна в кредит?

Питання придбання вікон в кредит необхідно обговорювати з партнерами компанії VEKA Україна. Тому що саме вони є виробниками готових віконних і дверних конструкцій. Всі деталі замовлення повинні бути прописані в договорі, який ви укладаєте з постачальником вікон і дверей.

Коли розглядаються заявки (вихідні, вночі, свята)?

Заявки, які надійшли на замір або на дзвінок, обробляються партнерами компанії VEKA протягом доби у робочій час. Будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою: aangelova@veka.com якщо з вами не зв'язалися протягом доби. Також ви можете відправити заявку з нашого сайту повторно.

Як подати заявку на установку вікон?

Перш, ніж подати заявку на установку вікон, необхідно зробити вимір віконного отвору. Заявку на замір можна оформити безпосередньо на сайті veka.ua, перейшовши в рубрику "Допомога у виборі". Або ж Ви можете звернутися в будь-яку з компаній-партнерів VEKA в вашому місті. Для того, щоб вибрати компанію, перейдіть в рубрику "Де купити?" і виберіть необхідний населений пункт. Тут ви побачите список компаній і всю контактну інформацію по кожній з них. Менеджери компаній нададуть всю необхідну інформацію щодо оформлення замовлення.

Де можна отримати замовлення?

Отримання замовлення або його доставку необхідно обговорювати з партнерами компанії VEKA Україна. Так як вони є виробниками готових віконних і дверних конструкцій. Всі деталі замовлення повинні бути прописані в договорі, який ви укладаєте з постачальником вікон і дверей.

Як замовити дзвінок спеціаліста?

Заявку на дзвінок від спеціаліста можна залишити в будь-якому розділі нашого сайту. Перебуваючи на будь-якій сторінці нашого сайту, вам досить просто натиснути "Замовити дзвінок" у верхньому правому куті екрану і ввести свої дані. Після того, як ви натиснете кнопку "Відправити" заявку отримають наші партнери - виробники готових віконних конструкцій. Вони зв'яжуться з вами протягом доби для обговорення деталей замовлення вікон або дверей.

Як залишити заявку на замір?

Заявку на замір вікон або дверей залишити на нашому сайті дуже просто. Перебуваючи на будь-якій сторінці нашого сайту, вам досить просто натиснути "Заявка на замір" у верхньому правому куті екрану і ввести свої дані. Після того, як ви натиснете кнопку "Відправити" заявку отримають наші партнери - виробники готових віконних конструкцій. Вони зв'яжуться з вами протягом доби для обговорення деталей та виїзду фахівця до вас для проведення заміру.

Вибір пластикових вікон

Яка вартість квадратного метра вікон в компанії VEKA?

Вартість вікна або одного кв.м можна вирахувати тільки після повної калькуляції конструкції. Про те, що впливає на вартість вікна, читайте в нашому матеріалі в «Довіднику покупця» - «Скільки коштує стандартне пластикове вікно з установкою у 2021 році». Точну вартість вікон з урахуванням всіх обставин може розрахувати тільки фахівець і тільки на місці. Розрахувати приблизну вартість вікна ви можете за допомогою онлайн-калькулятора, а також скористатися опцією «Допомога у виборі».

Як добре захищають пластикові вікна від сторонніх звуків ззовні і вуличного шуму?

Пластикове вікно добре захищає від шуму ззовні, якщо воно вибрано правильно, тобто це вікно з поліпшеною шумоізоляцією. Щоб більш детально дізнатися, чим таке вікно відрізняється від простого, краще звернутися в рубрику «Продукція» - «Вікно із захистом від шуму», тому що пластикові вікна з підвищеною шумоізоляцією з профілю VEKA мають кілька конструктивних особливостей. Тут докладно розказано, з якого профілю має бути виготовлено вікно, який склопакет повинен бути і які скла використовуються. І, якщо вибір зроблено правильно, то таке вікно захистить Вас від сторонніх шумів і створить комфортну атмосферу в домі.

Чи втрачає ПВХ з часом свою білизну?

Вікна в білому кольорі, виготовлені з високоякісного профілю VEKA, що не втрачають свою білизну через багато років, якщо за ними вчасно доглядати. Процес цей досить простий і не вимагає особливих зусиль: вікна і профіль необхідно хоча б раз на півроку мити теплою водою без хімікатів і протирати м'якою ганчіркою. Альтернативою білим вікнам можуть бути вікна в кольоровий ламінації, широкий спектр якої представлений на сайті VEKA під кожною профільною системою окремо і в Кольоровий таблиці в матеріалі «Кольорові пластикові вікна VEKA: особливості та переваги», в «Довіднику покупця».

Чи шкодять здоров'ю пластикові вікна?

Якщо Ви замовляєте вікна з профілю VEKA, який відповідає класу А і є високоякісним продуктом, то Ваше здоров'я в безпеці. Якщо ж вікна замовлені за принципом «дешево і сердито», то безпеку ніхто не гарантує. Про те, що собою представляють пластикові вікна і чи наносять вони шкоди здоров'ю, можна прочитати в нашому матеріалі на сайті «Що таке ПВХ. Переваги і недоліки», перейшовши в «Довідник покупця».

Що потрібно врахувати при виборі вікон?

Для того, щоб зорієнтуватися, яке вікно Вам необхідно, перейдіть в опцію «Допомога у виборі». Відповівши на кілька запитань тесту, і ви будете мати уявлення з якого профілю і з яким склопакетом Вам краще замовити вікно. Крім того, в «Довіднику покупця» Ви можете додатково ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору вікна в статті «Три основних правила вибору вікна в квартиру», а також матеріалом «ТОП 3 варіанти заощадити на пластикових вікнах».

Залишилися питання? Напишіть нам на пошту aangelova@veka.com