Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

"On-line" магазин VEKA для компаній-партнерів

Новий засіб для підвищення
ефективності Ваших компанійй

Компанія VEKA продовжує вдосконалювати інтернет-ресурси, які служать для оптимізації роботи партнерів, і дозволяють зробити її більш ефективною. Сучасний інтерфейс, робить роботу користувача максимально інтуїтивною і однаково зручний як на стаціонарних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях.

Що таке "Онлайн-замовлення"?

"Онлайн-замовлення" – це програмний комплекс, головним завданням якого є принципове спрощення процедури замовлення профілю та комплектуючих для партнерів VEKA Україна. Головні користувачі нової програми - це технічне керівництво віконних компаній і фахівці, що займаються постачанням. Розробка комплексу була проведена на підставі ретельного і системного вивчення актуального досвіду оформлення заявок та їх обробки фахівцями нашого відділу продажів.

Основні функції оновленого "Онлайн-замовлення" успадковані від попередньої версії ресурсу включають в себе пошук і підбір профілів і комплектуючих, інструментів, рекламних матеріалів, конфігурування ламінованих профілів, відстеження замовлень і багато інших функцій. Підтримується імпорт файлів Microsoft Excel і програмного забезпечення для проектування, збереження і завантаження обраного і кошиків.

Що дає "Онлайн-замовлення"?

В оновленій версії "онлайн-замовлення" передбачений інший механізм підбору артикулів, що доповнює "фільтри". Від останнього він відрізняється візуальним поданням кольорів базової основи, ламінації, ущільнень і більш зрозумілим алгоритмом роботи. Для колірних рішень ламінації та базової основи представлені зразки. Крім того, окремо представлені кольори VEKA Spectral.

Що ще?

Спеціально для співробітників відділів реклами та маркетингу оптимізована структура і вдосконалений каталог рекламної продукції. У новій версії інтерфейсу, схожого з більшістю інтернет-магазинів, можна швидко вибрати і замовити рекламні матеріали, а каталог — завжди актуальний.

Які переваги дає "Онлайн-замовлення"?

Використання "Онлайн-замовлення" дозволяє істотно скоротити час, необхідний для оформлення заявки на профіль:

  • система містить інформацію про поточні ціни компанії, включаючи спеціальні умови і спеціальні ціни на окремі види артикулів;
  • "Онлайн-замовлення", розроблене на інтеграційних рішеннях SAP AG, відповідає найсучаснішим стандартам в галузі інформаційних технологій і може спільно використовуватися з будь-якої іншої віконної програмою (Супер Вікна, Klaes, тощо).
  •  база даних артикулів в "Онлайн-замовленні" постійно оновлюється – Ви маєте завжди актуальний каталог профілів і Ваш персональний прайс-лист
  •  "Онлайн-замовлення" може бути використано на будь-яких пристроях, що мають підключення до Internet, в тому числі на смартфонах і планшетах. Інтерфейс спеціально оптимізований для роботи з сенсорними панелями і автоматично підлаштовується під розмір екрану.

Це лише мала дещиця тих переваг, які отримують партнери компанії VEKA при використанні "Онлайн-замовлення". Додамо, що стандартизовані заявки швидше обробляються фахівцями Відділу продажів, що призводить до додаткової економії часу як для VEKA, так і для партнерів. Час - найдорожчий ресурс, а помилки і неточності при замовленні – самі прикрі і "незручні". "Онлайн-замовлення" дозволяє заощадити час і уникнути неточностей і помилок.