Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Хоростків

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Хоросткові

Натисніть, щоб відкрити карту


Вікна в місті Хоростків

Теплі, зручні, з хорошою шумоізоляцією, естетичні, невибагливі в догляді і довговічні — так можна описати ПВХ вікна з профілю VEKA, пропоновані партнерами компанії, що працюють в Тернопільській області.

Металопластикові вікна в Хоросткові від VEKA

Покупці можуть вибрати і купити євровікна з ПВХ профілю будь-якої моделі з асортименту VEKA і в будь-якій комплектації. Крім вікон, ПВХ профіль використовується для скління балконів і лоджій, виготовлення дверей, в тому числі міжкімнатних та вхідних, а також в системах розсувного панорамного скління.

ПВХ профіль VEKA армований сталевими вкладишами, що забезпечує вікнам стабільність геометричних розмірів протягом всього терміну експлуатації. Великий вибір ламінації дозволяє за бажанням покупця виготовляти вікна, зовні схожі на дерев'яні або металеві.

Які бувають склопакети

Склопакет складається з декількох стекол, склеєних між собою через дистанційні вставки. Порожнина між стеклами герметична, при виготовленні вона заповнюється або висушеним повітрям, або інертним газом. Використання інертного газу, теплопровідність якого нижче, ніж у повітря, дозволяє значно підвищити теплоізоляційні та шумозахисні властивості вікна.

Крім властивостей газу-заповнювача, характеристики склопакета залежать також від кількості камер і ширини склопакета. Діючі будівельні норми передбачають використання для вікон житлових приміщень тільки двокамерних склопакетів. Однокамерні допускається ставити в будинках сезонного перебування.

Склопакети з загартованого скла або з триплексу міцніше, ніж зі звичайного скла, і їх важче розбити. Такі вікна встановлюють, наприклад, в дитячих кімнатах, щоб під час дитячих ігор вікно випадково не розбилося.

На що звернути увагу при виборі євровікон

Переконайтеся, що ПВХ профіль має всі необхідні сертифікати якості. Адже саме від його жорсткості залежить довговічність вікна.

Стандарти передбачають три класи ПВХ профілю, які розрізняються товщиною стінок. Для вікон в житлових будинках необхідно використовувати тільки профіль класу А, який відрізняється найбільшою товщиною стінок. Це гарантує, що в процесі експлуатації стулки вікна не провиснуть. Профілі інших класів використовується для вікон у виробничих приміщеннях і для тимчасових споруд.

Як оцінити якість вікон

Металопластикове вікно — складний виріб, що складається з декількох компонентів. У число основних входять:

  • ПВХ профіль, з якого виготовляється рама і стулки;
  • склопакет;
  • фурнітура — петлі та запірні механізми.

Довговічність вікна і бездоганність його функціонування залежать від якості всіх складових вікна і від правильності монтажу.

Як замовити вікна в Хоросткові

Замовити вікна можна у партнерів компанії VEKA. Для замовлення необхідно знати розміри вікна і визначитися з його комплектацією:

  • вибрати кількість стулок і спосіб їх відкривання — розсувні, розпашні, поворотно-відкидні або глухі;
  • уточнити параметри склопакета;
  • вибрати фурнітуру — ручки, запірні механізми (звичайні або посилені зламостійкі);
  • доповнити вікно аксесуарами — сітками від комах, жалюзі, дитячими замками, пристроями для мікропровітрювання і т.п.;
  • замовити доставку та установку вікна.

Майте на увазі, що термін служби вікна залежить не тільки від якості його компонентів, але і від дотримання технології монтажу. Ось чому доцільно купувати вікна і замовляти монтаж в одній фірмі — так ви отримаєте повну гарантію, що включає як усунення недоліків виготовлення вікна, так і виправлення помилок монтажу.

Консультанти компанії VEKA або її партнерів дадуть відповідь на всі ваші запитання. Викличте замірника телефоном або залиште заявку на зворотний дзвінок на сайті.