Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Шостка

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Шосткі

Натисніть, щоб відкрити карту


Вікна VEKA в Шостці для комфорту в будь-якій оселі

Замовляючи пластикові вікна в Шостці у партнерів VEKA, ви отримуєте виріб, що відповідає всім вимогам міжнародних і українських стандартів.

 1. Сучасні профільні системи класу якості А: потовщені зовнішні стінки. Еластичні ущільнювачі для герметичності, замкнутий контур армування для максимальної міцності і теплоізоляції. Виготовляються конструкції потрібного розміру, будь-якої форми.
 2. Надійна фурнітура. Віконні петлі, ручки, механізми довговічні і зручні в експлуатації. Вікна легко відкриваються і щільно закриваються, запобігаючи протягам, захищаючи від холоду і вуличного шуму.
 3. Різноманітні склопакети. Із загартованого скла або триплекса, з напиленням: стійкі до ударів; такі, що відбивають тепло і сонячні промені; з теплою рамкою для захисту від появи конденсату.

Які вікна можна купити в Шостці

Із профілів VEKA виготовляють вікна для самих різних вимог:

 • просте: трикамерний профіль і подвійний склопакет відповідають усім діючим нормам;
 • енергоефективне: допомагає знизити витрати на опалення за рахунок використання семикамерного профілю і широкого склопакета, заповненого аргоном;
 • клас опору: з ударостійкого загартованого скла або триплекса, обладнане спеціальною фурнітурою;
 • для дитячої: на вікна встановлюються дитячі замки. Вони забезпечують безпеку малюкові, не дозволяючи йому відчинити стулку і випасти назовні;
 • для захисту від шуму: спеціальна конструкція антирезонансного склопакета і п'ятикамерний профіль допомагають зберегти тишу в оселі;
 • із сонцезахистом: напилення на поверхні скла відбиває сонячні промені, щоб в кімнаті не було спекотно.

Зовнішній вигляд вікон — на вибір

 • Для будь-якого вікна можна підібрати колір профілю, віконних ручок: ламінація може бути однотонною, під дерево або під метал. Більше п'ятдесяти варіантів кольору.
 • Шпроси на склі та інші декоративні елементи допомагають надати вікнам індивідуального стилю.
 • Москітні сітки, протисонячні жалюзі і інші аксесуари додають вікнам функціональності.

Металопластикові вікна в Шостці: ціна залежить від комплектації

У партнерів VEKA ціна пластикових вікон в місті Шостка така ж, як і по всій Україні. Вона залежить від виконання, розмірів і конструкції вікна, обраних для нього опцій.

Весь асортимент продукції VEKA виготовляється за німецьким стандартом DIN EN 12608. На профільні системи, склопакети і фурнітуру надається гарантія. Щоб отримати більше інформації, вибрати комплектацію, розрахувати вартість або викликати замірника, звертайтеся до партнерів VEKA в Шостці.