Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Маркетингова підтримка партнерів VEKA

Взаємна довіра і співпраця - та основа, на якій, згідно з нашою концепцією підприємництва, будуються відносини з фірмами — виробниками вікон. Тому ми з самого початку прагнемо надавати нашим діловим партнерам всіляку підтримку. VEKA Україна організує численні семінари з маркетингу та збуту, на яких Ви дізнаєтеся, як підвищити конкурентоспроможність Вашого підприємства, як стати професіоналом в галузі виготовлення вікон, як залучити нових замовників. Семінари з питань маркетингу допоможуть Вам вижити в умовах жорсткої конкуренції та забезпечать Ваш успіх на ринку збуту.

Рекламні материали VEKA Україна Рекламні материали VEKA Україна Рекламні материали VEKA Україна

Для просування на ринку компаній-партнерів і їх дилерів VEKA запропонувала новий унікальний сервіс — створення Партнерських сайтів. Професійні сайти, створені фактично з нульовими витратами за максимально короткий час, мають весь набір необхідних інструментів якісного електронного маркетингу. Вони дозволяють кожній компанії виглядати в віртуальному просторі красиво і професійно, залучати та аналізувати звернення, спілкуватися зі споживачем в якості партнера лідерської марки VEKA, зберігаючи при цьому свій індивідуальний стиль. Легкі та прості посадочні сторінки, розроблені згідно з фірмовим стилем VEKA, містять в собі максимум інформації для замовника і, що найцінніше, можливість ознайомитися з асортиментом і варіантами рішень, проконсультуватися, зробити попередній розрахунок, не виходячи з дому.


«Партнерські сайти» — частина великої програми маркетингового сервісу, який VEKA надає своїм партнерам і який не обмежується створенням професійних web-сторінок. Мобільні додатки для замірків та приватних клієнтів, електронні каталоги та довідкові матеріали, інноваційні засоби проектування та інтерактивні навчальні програми — все, щоб робити свою роботу швидко і професійно, бути завжди успішніше конкурентів і з упевненістю дивитися в майбутнє.


Ще одним вагомим внеском в розвиток діджитал-маркетингу стала зміна стратегії розвитку офіційного YouTube-каналу компанії VEKA. Спеціально для каналу знято десятки абсолютно унікальних відео, в тому числі на об'єктах наших партнерів, які розкривають актуальні теми, цікаві, як для партнерів, так і для покупців. Легка і зрозуміла манера донесення інформації, якісні зйомка і монтаж, а також грамотна робота з оформлення кожного відео і каналу в цілому зробили YouTube-канал VEKA Україна цікавим і корисним кожному. Про це свідчить зростаюча з кожним місяцем кількість передплатників каналу.

Реклама двигун торгівлі. Аналіз досвіду роботи більшості успішних віконних - і не тільки - компаній переконливо свідчить: без грамотно організованої реклами та роботи в області PR довгостроковий успіх у бізнесі неможливий. Головною метою маркетингової діяльності VEKA Україна є успіх наших партнерів на висококонкурентному ринку. З цією метою ми проводимо активні рекламні дії в усіх регіонах України, а також в Молдові. Наша реклама орієнтована як на будівельну громадськість, так і на кінцевого споживача.

Рекламні материали VEKA Україна Рекламні материали VEKA Україна

Ми надамо Вам необхідні рекламні матеріали, сувеніри та проспекти, які Ви зможете оформити на власний розсуд і поширювати під Вашим логотипом, і, нарешті, ми завжди готові допомогти Вам в організації та проведенні семінарів, виставок та інших заходів, спрямованих на залучення покупців.