Київ

Головний офіс та завод

Маркетинг

Взаємна довіра і співпраця - та основа, на якій, згідно з нашою концепцією підприємництва, будуються відносини з фірмами - виробниками вікон. Тому ми від початку прагнемо надавати нашим діловим партнерам всіляку підтримку. VEKA Україна організовує численні семінари з маркетингу та збуту, на яких Ви дізнаєтеся, як підвищити конкурентоздатність Вашого підприємства, як стати професіоналом в галузі виготовлення вікон, як залучити нових замовників. Семінари з питань маркетингу допоможуть Вам вижити в умовах жорсткої конкуренції та забезпечать Ваш успіх на ринку збуту.

Рекламні материали VEKA Україна Рекламні материали VEKA Україна Рекламні материали VEKA Україна

Реклама - двигун торгівлі. Аналіз досвіду роботи більшості успішних віконних - і не тільки - компаній переконливо свідчить: без грамотно організованої реклами та роботи в галузі PR довгостроковий успіх у бізнесі неможливий. Головною метою маркетингової діяльності VEKA Україна є успіх наших партнерів на висококонкурентному ринку. З цією метою ми проводимо активні рекламні дії у всіх регіонах України, а також в Білорусі та Молдові. Наша реклама орієнтована як на будівельну громадськість, так і на кінцевого споживача.

Рекламні материали VEKA Україна Рекламні материали VEKA Україна

Ми надамо Вам необхідні рекламні матеріали, сувеніри та проспекти, які Ви зможете оформити за власним розсудом і поширювати під Вашим логотипом, і, нарешті, ми завжди готові допомогти Вам в організації та проведенні семінарів, виставок та інших заходів, спрямованих на залучення покупців.