Київ

Головний офіс та завод

Стань партнером VEKA

Хочете продавати вікна? Вас цікавить як стати Партнером віконних компаній, або у вас вже є досвід і ви шукаєте надійного постачальника?

Програмний комплекс WinDoPlan

Для проектування віконних блоків

Стань дилером VEKA!

Хочете продавати вікна? Вас цікавить як стати дилером віконних компаній, або у вас вже є досвід і ви шукаєте надійного постачальника?

Про компанію VEKA

Компанія VEKA Україна є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG - світового лідера номер один у галузі пластикових профільних систем для вікон та дверей: VEKA AG представлена ​​у 40 місцях на чотирьох континентах, штаб-квартира компанії та центр компетенції знаходяться в Зенденхорсті, Вестфалія. Компанія VEKA AG працює на ринку з 1969 року. 

Виробничі дочірні компанії концерну, крім Німеччини, працюють в США, Канаді, Бельгії, Великобританії, Польщі, Китаї, Іспанії, Франції. У світі діє розвинена мережа комерційних представництв VEKA, і здійснюють свою діяльність в країнах Латинської Америки, Індії, Сінгапурі, Румунії.

На сьогоднішній день VEKA є найбільшим в світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Всі виробництва групи компаній VEKA здійснюють свою діяльність під постійним контролем головного підприємства в місті Sendenhorst, що визначає єдиний для всіх підприємств стандарт якості незалежно від країни виробництва.

2006
Відкриття офісу та складу в Україні
2007
Початок будівництва заводу
2012
Власний змішуючий центр
40
Продукція концерну експортується в більш ніж 40 країн світу

Ми працюємо з кращими виробниками вікон в КиєвіХарковіОдесіЛьвові, КропивницькомуЗапоріжжіВінниціКривому РозіІвано-ФранківськуЧернівцяхМиколаеві та інших містах. Центральний офіс VEKA Ukraine знаходяться в Київській області.