Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Борщів

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Борщеві

Натисніть, щоб відкрити карту


Вікна в місті Борщів

Популярність пластикових вікон закономірна. Їй сприяють хороші споживчі якості вікон, їх невисока ціна і доступність. З іншого боку, велика кількість пропозицій, що існують на ринку, ускладнює покупцеві вибір.

Металопластикові вікна в Борщеві від VEKA

Пластикові вікна та двері з профілю VEKA відрізняються хорошими характеристиками, герметичні, довговічні та невибагливі в догляді.

Технологія виготовлення металопластикових вікон дозволяє виготовити вікно з унікальним дизайном і відмінними енергозберігаючими, сонцезахисними та протизламними властивостями. Щоб купити в місті Борщів вікна з профільних систем VEKA, звертайтеся до партнерів компанії в Тернопільській області.

Як вибрати ПВХ-вікна

Моделі ПВХ профілю відрізняються характеристиками, монтажною шириною і розраховані на використання склопакетів різної ширини. Весь профіль VEKA виготовляється за європейськими стандартами, належить до класу А з товщиною зовнішньої стінки 3 мм, має сталеве замкнутий армування. Профільні системи відрізняються також дизайном.

При склінні квартир в багатоповерхових будинках виробник рекомендує використовувати профільні системи шириною 70 мм, наприклад, VEKA Proline. Будівельні норми передбачають установку в житлових приміщеннях тільки двокамерних склопакетів.

Для приватних будинків з автономним опаленням рекомендуються енергозберігаючі профільні системи з 6-7 камерами (Artline або Softline 82). Для панорамного скління розроблена розсувні система VEKAMOTION.

Для скління балконів, лоджій і терас хорошим рішенням стануть розсувні конструкції з профілю Sunline з однокамерними склопакетами або одинарним склом.

Види вікон

Вікна розрізняються за способом відкривання стулок, які можуть бути:

  • глухими;
  • розпашними — повертаються в горизонтальній площині навколо вертикальних петель;
  • поворотно-відкидними — розорюються в вертикальній площині і відкидаються в горизонтальній;
  • розсувними — стулки переміщуються в площині вікна.

Кожен з варіантів по-своєму зручний. Так, відкидні стулки зручні для провітрювання, а зсувні дозволяють відкрити вікно, не забираючи з підвіконня стоять на ньому предмети.

Як оцінити якість монтажу

Щоб вікна забезпечували заявлені теплоізоляційні характеристики та прослужили довго, є потреба у професійному монтаж, виконаний відповідно до будівельних норм.

Після установки вікон перевірте:

  • з боку вулиці примикання рами до стіни повинно бути закрите герметиком або спеціальною ущільнювальною стрічкою;
  • відлив встановлений так, що затікання дощової води під нього виключається, і він не буде гриміти на вітрі;
  • з боку приміщення підвіконня встановлене горизонтально, а монтажна піна під ним закладена штукатуркою;
  • між схилами, підвіконням і віконною рамою немає щілин;
  • стулки відкриваються і закриваються вільно, ручка повертається до кінця.

Споживач отримує гарантію не тільки на виготовлення вікон, а й на монтаж. Щоб в майбутньому не виникло непорозумінь, замовляйте виготовлення та установку вікон в одній фірмі.

Виклик замірника в місті Борщів

У партнерів компанії VEKA в місті Борщеві ви зможете купити вікна, замовити доставку та установку. Фахівці компанії детально розкажуть вам про асортимент світлопрозорих конструкцій і терміни їх виготовлення телефоном. Якщо ви готові викликати замірника, залиште замовлення на сайті або замовте зворотний дзвінок, щоб узгодити зручний час.