Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Соціальна відповідальність

Екологічна доктрина VEKA

  1. 1. Екологія (екологічна відповідальність) як частина соціальної відповідальності компанії
  2. 2. Чистий продукт
  3. 3. Збережена природа (енергія) (Вікна, що зберігають природу)
  4. 4. Безвідходна економіка
  5. 5. Сталий розвиток

Екологія та соціальна відповідальність

Основною рушійною силою всієї нашої діяльності є опора на принцип сталого розвитку, в якому важливий пріоритет належить екологічній відповідальності. Довіра до якості та безпеки наших продуктів і послуг є фундаментом партнерства між VEKA і нашими клієнтами у всьому світі. Щоб виправдати цю довіру, ми застосовуємо нашу концепцію сталого розвитку на кожному етапі циклу створення вартості. Це означає дослідження і розробки, які фокусуються на екологічній ефективності. Це енергозберігаюче та екологічно чисте виробництво, а також міжнародне лідерство VEKA в області як первинної, так і вторинної переробки ПВХ. Це розуміння того, що якісні віконні технології є важливим інструментом збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь, а їх розвиток являє собою суттєвий елемент практичної відповідальності перед навколишнім світом.


1

Чистий продукт

Високі стандарти підготовки сировини та екструзійного виробництва, довгий термін служби, видатні ізоляційні властивості — все це підтверджує стійкість наших ПВХ-профілів і конструкцій з них. Профілі VEKA виробляються з безпечних компонентів найвищої якості, коли кожен етап знаходиться під жорстким і ефективним контролем — починаючи від розробки рецептури (крізь всі ланцюжки виробництва) аж до появи готового вікна. Як профілі, так і конструкції з них не виділяють в навколишнє середовище нічого, що могло представляти небезпеку для людини або могло мати негативний вплив на її самопочуття і комфорт. Вікна з профілю VEKA використовуються в дитячих і лікувальних установах, скрізь, де потрібна особлива чистота і безпека. Чистий безпечний продукт — одне з головних умов нашого сталого розвитку.


2

Вікна, що зберігають природу

Високі ізоляційні властивості пластикових вікон і їх здатність підвищувати енергоефективність через скорочення споживання енергетичних ресурсів — наш практичний внесок у захист навколишнього середовища. Заміна традиційних віконних блоків на енергоефективні, виготовлені із профілю VEKA, дозволяє скоротити витрати на опалення в середній будівлі більш ніж на третину. Те ж саме відноситься і до заощадження електричної енергії, що витрачається для підтримання комфортної температури в спекотну пору року. Фактично вікна з профілю VEKA працюють як кліматичні системи нового часу — з тією лише різницею, що для їх роботи не потрібні ніякі джерела енергії та вони не роблять ніякого навантаження на навколишнє середовище. Використання вікон з профілю VEKA в сучасному будівництві дозволяє зберігати лісові багатства і забезпечувати рівновагу в екосистемі. Кожне пластикове вікно — це збережене дерево, це ліс, що залишився недоторканим, це живе, чисте середовище проживання для нас самих і для наших нащадків.


Безвідходна економіка — чистий світ навколо нас (безвідходна економіка).

Вікно має бути безпечним і екологічно чистим завжди: при його проектуванні і виробництві, при його експлуатації, а також після того, як життєвий цикл віконного блоку (приблизно 50 років) завершиться. До 1993 року у світі не було технології переробки старих вікон, і більшості виготовлених раніше виробів судилося закінчити свій земний шлях на сміттєвому полігоні або на звалищі. VEKA самостійно розробила і впровадила технологію збору і переробки пластикових вікон і дверей, що дозволяє повернути в круговорот матеріалу понад 95% високоякісної вторинної сировини. Авторський проект VEKA поклав початок формуванню європейської галузі віконного рециклінгу, зберігши добре ім'я пластикового вікна і зміцнивши його репутацію як екологічно чистого дружнього архітектурно-будівельного рішення. VEKA приділяє велику увагу збору і переробці технологічних залишків профілю на виробництвах своїх партнерів, розглядаючи не як «відходи», але як якісну вторинну сировину. Інноваційна технологія коекструзії дозволяє після підготовки використовувати його у виробництві нового профілю без найменших компромісів в області якості. Безвідходне виробництво продуктів саме високої проби — не тільки у себе, а й на партнерських підприємствах є практичним підтвердженням того, що турбота про захист навколишнього середовища є реальною частиною нашого життя і нашої роботи, а не просто красивою декларацією.


3

Сталий розвиток: коли дрібниць не буває

Не тільки наш продукт — профілі — повинні бути бездоганними у всіх відносинах, включаючи екологічне вимірювання, а також всі процеси повинні робитися в руслі загальної концепції сталого розвитку та екологічної відповідальності як важливої складової. Енергозбереження та дбайливе ставлення до навколишнього середовища стосується всіх ланок: від оптимізації технології приводу наших екструзійних установок до установки енергозберігаючих світлодіодних ламп і рекуперації тепла з нашого комп'ютерного центру. На кожному своєму підприємстві VEKA дбайливо ставиться до витрати і заощадження енергії, охорони води та повітря, і ще до тисячі «дрібниць», з яких складається реальна екологічна відповідальність. Чи йде мова про екструзію або роботу складських навантажувачів, перевезення профілю на далекі відстані або умови праці співробітників — жоден процес не організовується без урахування його екологічного виміру.


4

Продукти VEKA допомагають зберігати природу, економити енергію, робити світ кращим, чистішим, і безпечнішим. Дія в гармонійній рівновазі бізнесу, людини та природи — це наша мета, яку VEKA ось вже понад 50 років успішно реалізує в усьому світі. В цьому і полягає наша місія — відкривати нові можливості, присвячуючи роботі заради майбутнього кожен день і кожну годину.