Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

VEKA TOPLINE — гармонія дизайну і вишуканого стилю

4 листопада 2020

VEKA TOPLINE — гармонія дизайну і вишуканого стилюУявіть: у вас є будинок. І він бездоганний — як ззовні, так і всередині. У ньому досить прохолодно влітку й тепло взимку; кімнатами не "гуляють" протяги; діти граються у кімнатах, залитих природним світлом крізь великі вікна, і ніякий шум з вулиці не заважає їх нічному сну; а на підвіконнях так затишно сидіти з чашкою какао і милуватися осіннім дощем... Нічого дивного: цілком сучасна і поширена картина — якщо, звісно, відповідально і ретельно поставитися до кожного з етапів облаштування житла і, окремо, до вибору металопластикових вікон.

Перше, з чого потрібно почати знайомство з майбутніми «очима» вашого будинку — це профіль, з якого будуть виготовлені вікна і, не виключено, також і двері. Сьогодні розповідаємо про профільну систему VEKA TOPLINE, яка з осені 2020 року ввійшла до переліку профілів VEKA Україна, доступних офіційним партнерам і дилерам компанії в Україні. 

Що представляє собою профіль VEKA TOPLINE і чому ми рекомендуємо для котеджів саме його 

За функціональними й естетичними характеристиками VEKA TOPLINE відноситься до преміальних систем, рішення з яких не тільки прикрасять, але і захистять житло від різноманітних впливів. Насамперед варто відзначити, що TOPLINE відноситься до профілю класу А: нагадаємо, згідно з міжнародним стандартом DIN EN 12608, до такого класу відносять профілі з товщиною зовнішньої стінки профілю не менше 2,8 мм, в ідеалі — 3 мм. Відповідно, вікна VEKA TOPLINE відрізняються більш високою надійністю і довговічністю. Що це означає? Що вікна у вашому будинку витримають найсильніші пориви вітру, перепади температур і різноманітні погодні примхи. Також ваші вікна можуть бути практично будь-якої форми і досить великих розмірів: профілі з тоншими стінками навряд чи впораються із цим завданням.

VEKA TOPLINE — гармонія дизайну і вишуканого стилю

Отже, стулки не провисають, вікна легко відчиняються, відкидаються і зачиняються, конструкція працює бездоганно. Якщо ж через якийсь час стулку все ж починає заїдати, цілком можливо, ви зможете впоратися з цим завданням самостійно: як — ми розповіли в цій статті

Додаткові функціональні переваги VEKA TOPLINE 

Із допомогою профільної системи VEKA TOPLINE можна значно підвищити теплоізоляційні властивості майбутнього вікна: напівсумісна стулка й ширина профілю 70 мм із суцільним контуром армування і двома контурами ущільнення дозволяє встановити склопакет до 42 мм включно, забезпечивши собі спокій з приводу можливих тепловтрат в холодну пору року.

VEKA TOPLINE — гармонія дизайну і вишуканого стилю

Окремо варто відзначити можливість посилити протизламні властивості вікна на базі профілю VEKA TOPLINE. А саме — вибрати і встановити будь-яку фурнітуру, в тому числі і зламостійку, яка разом із властивостями профілю класу А дає можливість забезпечити захист від злому класу RC1, RC2, RC3. Так, жоден порядний виробник рішень з ПВХ-профілів не гарантуватиме вам повний захист від проникнення в будинок грабіжників. Але докласти всіх зусиль, щоб ускладнити їм завдання і змусити, нарешті, відмовитися від задуму — цілком можливо. Якщо не вдаватися в термінологію, зловмисникові простіше буде переключитися на інший об'єкт, ніж продовжувати спроби проникнути в ваш будинок.

VEKA TOPLINE — гармонія дизайну і вишуканого стилю

Естетичні властивості вікна з профілю VEKA TOPLINE

Про те, що вікно з профілю класу А — до якого, авжеж, відноситься і VEKA TOPLINE — може бути практично будь-якої форми, ми вже писали. Варто відзначити, що завдяки скошеним граням на лініях вигинів рами, а також гармонії напівсумісної стулки, рішення з профілю VEKA TOPLINE буде вдалим і для котеджу, і для квартири в багатоквартирному будинку.

VEKA TOPLINE — гармонія дизайну і вишуканого стилю

Можливість вибору будь-якого відтінку ламінації з найширшої кольорової гами VEKA дозволить гармонійно вписати готове вікно як в інтер'єр, так і в зовнішній вигляд будівлі. Особливо важливим це може виявитися за необхідності зберегти історичний вигляд будинку, в якому ви з якихось причин здійснюєте заміну вікон на сучасні металопластикові. А внутрішні і зовнішні декоративні шпроси, що візуально розділяють склопакет, додадуть вашим вікнам унікальності і зроблять кожне рішення особливим. 

Більше ніж вікна: можливості профілю VEKA TOPLINE 

У багатьох з нас слово "металопластикові" стійко асоціюється з ще одним: "вікна". Але можливості сучасних профільних систем класу А дозволяють використовувати їх для цілого ряду рішень: і звичних, і нестандартних / комбінованих на розсуд замовника. Зокрема, з профілю VEKA TOPLINE можна виготовити стандартні і арочні вікна, міжкімнатні і вхідні двері, фасади, розсувні вікна і двері, двері-гармошки й інші нестандартні і комбіновані рішення, а також застосувати будь-який сучасний склопакет з поліпшеними характеристиками і укомплектувати готовий виріб якісної фурнітурою, в тому числі протизламною. За детальним прорахунком звертайтеся до офіційних партнерів VEKA або залишайте на сайті VEKA Україна заявку на зворотний дзвінок.

Ще статті про профілі VEKA