Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

VEKA SPECTRAL: більше, ніж просто кольорові вікна

23 липня 2020

VEKA SPECTRAL: більше, ніж просто кольорові вікнаПоверхня, оксамитова на вигляд і на дотик. Не вигоряє на сонці. Їй не страшні ні дощ, ані град, ані сніг — ані жирні відбитки пальців. П’ять трендових відтінків європейської архітектури. Таким може бути пластикове вікно, створене за технологією VEKA SPECTRAL. Ваше вікно.

Пластикові вікна стали не просто невід’ємною частиною нашої оселі (як стіна чи двері), але й елементом дизайну, що тішить око. Завдяки сучасним можливостям ПВХ-профілю класу А, вікно тепер може набувати практично будь-яку форму. У свою чергу, можливість вибору відтінку поверхні із широкої кольорової гами дозволяє вдало вписати вікно до найнестандартнішого інтер’єру та екстер’єру. Це стало реальністю, зокрема, завдяки появі ламінації, а потім і алюмінієвих накладок.

Здавалося б, це вже пік розвитку віконного дизайну і придумати щось нове вже просто нереально. Але VEKA знову вдалося зробити неможливе.

У 2014 році в лабораторіях дослідницького центру головного офісу VEKA в Німеччині з’явився перший зразок профілю, створеного за унікальною технологією. Вона полягає в тому, що замість фарбування чи ламінації поверхні профілю використовується полімерна композиція зі спеціальним лаком у складі. Новинка отримала назву SPECTRAL і, пройшовши всі можливі тестування, відправилася підкорювати світові ринки. 

VEKA SPECTRAL: більше, ніж просто кольорові вікна

Українські споживачі вперше відкрили для себе технологію SPECTRAL на початку 2017 року. Тоді компанія VEKA представила на нашому ринку цю інновацію у відтінку Anthrazit Ultramatt. Цей колір припав до смаку багатьом поціновувачам не тільки практичної, але й естетичної складової в інтер’єрі. Такі вікна, створені за технологією SPECTRAL, стали чудовою прикрасою як квартир, так і приватних будинків.

Чим же рішення VEKA SPECTRAL завоювало любов та інтерес споживачів:

Склад. Авторська розробка VEKA Technologieservice GmbH: полімерна композиція зі спеціальним лаком — замість звичної плівки.

Захист від UV-випромінювання та перегріву. Посилена відбиваюча здатність зменшує ймовірність деформації вікна з ПВХ при нагріві сонячними променями. А саме на такі халепи, бувало, жалілися власники кольорових ламінованих вікон, які виходили на південний бік. Що, власне, і наштовхнуло інженерів VEKA на нову розробку.

Ефект «анти-графіті». Поверхня вікна VEKA SPECTRAL значно стійкіша до дії багатьох речовин, що можуть пофарбувати чи забруднити її: більшість із них не завдає поверхні жодної шкоди. Також на ній не лишаються відбитки пальців, що може вельми потішити тих, кого цей нюанс просто доводить до сказу.

Міцність. Висока механічна міцність, що підтверджена лабораторними дослідженнями, обумовлює практично повну неможливість подряпати чи пошкодити конструкції. Ні, звісно, якщо дуже сильно старатися, то можна: але навіщо?.. А ще такому вікну не страшні дощі, сніги та різкі температурні коливання.

VEKA SPECTRAL: більше, ніж просто кольорові вікна

Зовнішній вигляд. Вишукані матові відтінки та оксамитова текстура дають змогу вікну стати гармонійною частиною найскладнішого інтер’єру й екстер’єру. Як писали в одному поважному виданні, відчуття вікна народжується буквально на кінчиках пальців — і це не перебільшення.


Єдине, чого впродовж цих трьох років, з моменту появи VEKA SPECTRAL в Україні, не вистачало шанувальникам цієї технології — можливості вибору кольору. Звісно, Anthrazit Ultramatt перевершував усі очікування й навіть дебютував у вельми нестандартній для себе ролі. На початку 2020 року на виставці “Вікно в Японію” рами з ПВХ-профілю у відтінку Anthrazit Ultramatt підкреслили красу й тендітність шедеврів японського живопису, послуживши гідною заміною класичним варіантам обрамлення.


Проте від VEKA чекали наступних кроків. І вже незабаром компанія зробила гідний подарунок своїм клієнтам, представивши 4 нових відтінки VEKA SPECTRAL: «Сірий», «Умбра», «Графіт» і класичний «Білий». Ці кольори розроблені відповідно до трендів сучасної архітектури та дизайну, коли перевагу віддають стриманим, проте водночас насиченим тонам із “металевою” оптикою. Для темних відтінків у ролі бази використовують профіль, пофарбований у масі в темно-сірий колір. Таке рішення дозволяє отримати вікно, що виглядає гармонійно, й уникнути непотрібних контрастів у його сприйнятті. З нового кольорового ряду VEKA SPECTRAL окремо варто звернути увагу на “Умбра” — класичне кольорове рішення з нотами охри, що дозволяють підкреслити природність нового оптичного малюнка.

VEKA SPECTRAL: Антрацит, Сірий, Умбра, Графіт і класичний Білий

Як і VEKA SPECTRAL Anthrazit Ultramatt, що дебютував у 2017 році, профілі в новій колористичній гамі також мають вишукану шовковисту текстуру, що дарує неповторні відчуття. Це, разом із вишуканим матовим відтінком та беззаперечною якістю ПВХ-профілю класу А, що дозволяє виготовити рішення будь-якої форми та розміру, робить кожне вікно з VEKA SPECTRAL по-справжньому унікальним, інноваційним та неповторним. А також — ексклюзивним: так як рішення VEKA SPECTRAL доступні на ринку України виключно офіційним партнерам компанії VEKA.

Дізнатися більше про можливості VEKA SPECTRAL саме для вашої оселі та здійснити попередній розрахунок вам допоможуть офіційні партнери VEKA. Скористайтеся калькулятором вікон або залишайте заявку на зворотній дзвінок на офіційному сайті VEKA Ukraine — і за лічені дні вже насолоджуйтеся затишком, надійністю та комфортом, які подарують вам ваші нові вікна.

Ще статті про профілі VEKA