Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Первомайськ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в ПервомайськуЯк знайти і купити хороші металопластикові вікна в Первомайську: поради щодо вибору

Час пластикових вікон

Металопластикові вікна практично витіснили дерев'яні з ринку вікон в Первомайську не тільки через більш привабливої ціни. Головна особливість ПВХ-вікон в тому, що у покупця є вибір. Пластикові вікна за індивідуальним замовленням виготовляють і встановлюють партнери VEKA в Первомайську.

Перший критерій вибору — профіль

Збираючись купити металопластикові вікна в Первомайську, орієнтуйтеся на умови їхньої експлуатації. Первомайськ розташований у місцевості з теплим, м'яким кліматом, проте взимку температура може опускатися до -20 ...- 25 ° С. Вибирайте вікна з широким ПВХ-профілем — він дозволяє встановити енергозберігаючий склопакет.

Другий критерій вибору — склопакет

Зверніть увагу на характеристики склопакета.

 1. Кількість камер. Однокамерні — для приміщень, де немає необхідності економити тепло. Двокамерні — стандартний варіант при встановленні ПВХ-вікон в Первомайську.
 2. Товщина скла. Чим товще скло, тим вищі енергозбереження та шумоізоляція.
 3. Газ-заповнювач. Це може бути висушене повітря, аргон або криптон. Якщо хочете мати найкращі тепло- і звукоізоляційні характеристики вікна, вибирайте інертний газ.
 4. Форма скла: ви можете купити вікна для свого житла в Первомайську з удароміцними, тонованими або дзеркальними стеклами.

Інші критерії вибору

Якість фурнітури — це довговічність і функціональність. Від фурнітури залежить зламостійкість вікна. Пристрої для мікропровітрювання допомагають наповнити кімнату свіжим повітрям без протягів. Ручки з замками в дитячій кімнаті не дозволять малюкові відчинити стулку і випасти назовні.

Ще один критерій — кількість стулок і спосіб їхнього відкривання. Для веранд, дач, нежитлових приміщень використовуйте глухе вікно. Це найдешевший варіант. В інших випадках вибирайте поворотні, відкидні або розсувні стулки.

Від чого залежить ціна металопластикових вікон в Первомайську

Крім вибраної профільної системи на вартість вікна впливають:

 • розмір отвору;
 • спосіб відкривання стулки;
 • параметри склопакета;
 • фурнітура;
 • ламінація профілю;
 • додаткові декоративні елементи;
 • комплектація — підвіконня, клімат-бокси, жалюзі тощо.

Щоб дізнатися про всі опції й ціни на металопластикові вікна, отримати консультацію щодо вибору, зв'яжіться за телефоном із менеджерами партнерів VEKA в Первомайську або лишіть заявку на зворотний дзвінок через форму на сайті.