Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Пластикові вікна і двері в "ОКОНІКА"

"Оконіка" - це сучасна фабрика вікон, що активно розвивається і яка працює на основі багаторічного досвіду з виробництва якісних вікон. Завдяки величезному досвіду, високому професіоналізму та відповідальності команди, компанія вже встигла завоювати визнання на віконному ринку України. Сучасне віконне підприємство неможливо уявити без автоматизації процесів. Наша компанія володіє якісним програмним рішенням, що дозволяє вирішувати всі питання оптимізації з моменту надходження прорахунку - до вивезення готової продукції.

Наші вікна пройшли випробування і отримали сертифікат відповідності європейським нормам CE.

Зверніть особливу увагу (то, чого немає в інших вікнах) 

Протизламність

Ваше вікно укомплектовано німецькою фурнітурою Winkhaus і вже в базі має протизламний елемент! За не велику доплату у Вас є можливість підвищити протизламність до рівня WK1 або WK2.

Індивідуальне пакування

Ваше вікно упаковано в індивідуальний захисний гофр і стрейтч-плівку! Ви гарантовано отримаєте конструкції в належному вигляді і без будь-яких пошкоджень. Кожна конструкція укомплектована зручними ручками для транспортування, що дозволить легко доставити Ваші вікна на місце монтажу.

Заглушка домогосподарки

Завдяки багаторічному досвіду виробництва і експлуатації металопластикових вікон, ми укомплектували Ваші вікна «заглушкою домогосподарки». Дане рішення дозволить тримати Ваші вікна в чистоті і перешкоджатиме потраплянню бруду в пази профілю, що істотно поліпшить вигляд і полегшить догляд.

Натисніть, щоб відкрити карту
38

"ОКОНІКА"

Приклади робіт від партнерів VEKA