Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Буча

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Бучі

Натисніть, щоб відкрити карту


Пластикові вікна в Бучі: як не помилитися із вибором

Чому пластикові вікна такі популярні

Пластикові вікна в Бучі купують через їхні численні переваги, найважливішими з яких є доступна вартість, відмінна шумоізоляція, висока енергоефективність і тривалий термін експлуатації. Також ПВХ-вікна невибагливі в догляді і мають відмінний зовнішній вигляд. Ті, хто віддає перевагу індивідуальному стилю, можуть вибрати для вікон кольорове декоративне покриття, що імітує деревину різних порід або метал.

У чому відмінності вікон ПВХ

Покупці, які замовляють пластикові вікна в Бучі, можуть вибирати кожен компонент вікна залежно від своїх потреб і переваг:

 • вид профільної системи;
 • кількість і розмір стулок і ділянок глухого скління;
 • спосіб відкривання стулок — поворотні, відкидні і комбіновані;
 • форму вікна — традиційну прямокутну або круглу, аркову тощо;
 • параметри склопакета — одно- або двокамерний, із різних сортів скла.

Зверніть увагу, клімат в Бучі не тропічний, тому варто вибрати металопластикові вікна з багатокамерними склопакетами, що мають високі теплоізоляційні характеристики.

Скільки коштують вікна пластикові в Бучі і від чого залежить їх ціна

В цілому, вартість вікон в Бучі залежить від конфігурації вікон і їхньої комплектації. Щоб купити вікна і не переплачувати, слід включити в замовлення тільки необхідні опції. Перш за все на вартість впливають:

 1. Розмір вікон — більший проріз, вища ціна.
 2. Тип стулок — глухе скління дешевше за стулки, що відкриваються.
 3. Конфігурація склопакетів — скільки в них камер, який сорт скла тощо.
 4. Фурнітура.
 5. Ламінація і декор, наприклад, шпроси.
 6. Додаткове обладнання — клімат-бокси, жалюзі, антимоскитні сітки тощо.

Що ще впливає на вартість

Перш ніж купити вікна в Бучі, подумайте, які параметри вікон особливо важливі в вашому випадку. У партнерів VEKA вікна можна оснастити протизламною фурнітурою, дитячими замками, сонцезахисним напиленням та ін.

Декоративна ламінація профілю також збільшує вартість пластикових вікон, проте вікна можна гармонійно вписати до інтер'єру будь-якої кімнати. Додатковий декор — шпроси на стекла, різноманітні накладки — надають вікнам індивідуального і неповторного стилю.

Залишилися питання про вибір пластикових вікон або їх вартість? Зв'яжіться з одним із партнерів VEKA в Бучі за телефоном або через форму на сайті. Фахівці дадуть відповідь на ваші питання.