Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Як виробляється профіль

ПВХ - профілі отримують методом екструзії - безперервного видавлювання м'якого матеріалу через отвір певного перерізу, що визначається типом фільєри (деталі машини для формування хімічних волокон у вигляді ковпачка або пластини)  при температурі 80-120 Со.

Екструдер складається з приводу з двигуном і редуктором, а також циліндра з розташованими усередині нього шнеками і вхідною воронкою. Завантажений через вхідну вирву матеріал перемішується в зоні розігрівання циліндра за допомогою двох шнеків до гомогенного розплаву, який надходить на фільєру.

Розплавлена екструдируєма маса набуває необхідну форму і розміри в фільєрі і вакуумному калібрі, в якому відбувається  початкове охолодження профілю.

Виробництво профілів ПВХВиробництво профілів ПВХ

На наступній стадії профіль надходить на ділянку вторинного охолодження, де на нього подається холодна вода. Далі розташований вузол, який рівномірно витягає профіль з ділянки охолодження і подає його на ділянку маркування, де також наклеюється захисна плівка.

В кінці лінії встановлена пила, яка відрізає профіль необхідного розміру, після чого він пакується в палети.

Виробництво профілів ПВХ

При екструзії необхідно суворо витримувати режими розігрівання суміші і охолодження профілю. Оскільки ПВХ-профіль має складну просторову структуру з горизонтальними і вертикальними стінками різної товщини, нерівномірний температурний режим призводить до викривлення профілю вже безпосередньо на стадії екструзії.

Тому VEKA здійснює складний багатоступеневий контроль якості екструзії. Всі підприємства концерну через систему супутникового зв'язку пов'язані з центральним контрольним пультом VEKA AG, де відстежується робота кожного екструдера - від Німеччини до США. Щогодини контрольні зразки готових профілів піддаються жорсткому лабораторного контролю на найсучаснішому обладнанні.