Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Як розмістити інформацію про свою торгову точку на карті veka.ua

10 Лютого 2017

Спочатку  необхідно обумовити основні терміни і визначення, щоб вірно розуміти послідовність дій:

Компанія VEKA не виробляє вікна як готовий продукт. Компанія VEKA виробник високоякісного профілю, що є однією з складових вікна.

Компанії-переробники – це партнери компанії VEKA, які, використовуючи профіль, виробляють готову продукцію – вікно, двері, балконний блок. Дилери отримують продукцію саме від компаній-переробників.

Офіси продажів (інформація про яких розміщена на карті) – це точки продажів готових виробів – вікон, дверей, балконних блоків, тобто продукції, виготовленої, в тому числі, з профілю VEKA.

Як розмістити інформацію про свою торгову точку на карті veka.ua

Рішення про розміщення контактної інформації ухвалює компанія-переробник, тобто компанія, яка має і/або свою власний роздріб та/або забезпечує дилерів готовою продукцією. Вона ж несе відповідальність за достовірність та актуальність даної інформації.

Для того щоб Дилеру розмістити дані про свій офіс на сайті veka.ua, йому необхідно зв'язатися з Компанією-переробником і надати ці дані їй.

Технічно це відбувається наступним чином – компанія-переробник заповнює узгоджену з компанією VEKA форму з надання контактної інформації про офіси продажів. В цю форму включена інформація про фактичну адресу торгової точки, аж до даних про широту та довготу (для коректного розміщення на карті), так і контактна інформація, що містить номери телефонів, адресу сайту, електронної пошти та фотографії офісу продажів.

Після цього, заповнена форма відправляється в компанію VEKA і протягом 3-х робочих днів дані з'являються на карті.

ВАЖЛИВО розуміти, що на карті можуть бути розміщені тільки офіси продажів, асортимент яких на 100% складається з виробів з профілю VEKA.

Роль компанії VEKA Ukraine в цьому процесі – надання можливості з розміщення контактної інформації про офіси продажів дилера на офіційному сайті компанії veka.ua. Для інформації - сайт компанії щодня відвідують близько 1000 осіб.