Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Заставна

Головний офіс та завод

Де купити пластикові вікна VEKA в Заставні

Натисніть, щоб відкрити карту


Металопластикові вікна в місті Заставна від VEKA

Мають усі переваги вікон з ПВХ профілю:

 • вони забезпечують високі тепло- і шумоізоляційні властивості — в кімнаті з пластиковими вікнами тихо і тепло;
 • вікна виготовляються в будь-який потрібної конфігурації й комплектації — кількість стулок і спосіб їх відкривання, форму і колір рам можна вибирати;
 • аксесуари — протисонячні жалюзі, антимоскітні сітки, дитячі замки та ін. - роблять користування вікнами зручніше;
 • металопластикові вікна довговічні та невибагливі в догляді;
 • установка вікон займає всього кілька годин — і не вимагає подальшого ремонту приміщення — відразу після монтажу в кімнаті можна жити.

Які вікна краще вибрати для будинку

Оскільки технологія виготовлення металопластикових вікон дуже гнучка, не існує будь-яких «універсальних» рішень — в них просто нема потреби. Кожне вікно можна виготовити індивідуально, при цьому мова йде не тільки про розміри, але і про кількість стулок, спосіб їх відкривання, кольорі віконних рам з боку приміщення і з боку фасаду і т.п.

Вибираючи вікна, виходьте зі своїх потреб, доцільності та смакових уподобань. Наприклад, для вікон, що виходять на сонячну сторону, має сенс вибирати склопакет з тонованим склом, для дитячої кімнати — з удароміцними, для вікон, що виходять на галасливу вулицю — з антирезонансним склопакетом і т.п.

Поради щодо вибору вікон

Підійдіть до вибору вікон виважено. Подумайте про необхідної комплектації, дізнайтеся її вартість, якщо потрібно, скоректуйте, а потім оформите замовлення на виготовлення і монтаж.

Спочатку виберіть профіль. В асортименті VEKA є кілька профільних систем, що відрізняються ціною і характеристиками.

 1. Підберіть склопакети. Для приватного будинку з автономною системою опалення краще енергоефективні склопакети з високими теплозахисними властивостями. Для вікон у квартирі досить стандартних двокамерних склопакетів. Якщо вам потрібні шумозахисні або ударостійкі склопакети — замовляйте їх.
 2. Подумайте про те, скільки стулок має бути в кожному вікні і як вони будуть відкриватися. Для провітрювання зручні поворотно-відкидні стулки, для тісних приміщень розгляньте варіанти з розсувними стулками. Кілька стулок можна зробити глухими.
 3. Фурнітура. Виберіть ручки по своєму смаку. Якщо вікна будуть стояти в заміському будинку або у квартирі на першому поверсі, доцільно обладнати їх протизламними запірними механізмами.
 4. Підберіть бажані аксесуари: жалюзі, сітки, що захищають від комах, додаткові замки.
 5. Вікно має вписуватися в фасад будівлі і в інтер'єр кімнати: виберіть колір і малюнок ламінації. Шпроси додадуть вікнам особливу декоративність.
 6. Не забудьте про укоси, підвіконня і відливи: їх зручно монтувати одночасно з вікнами.
 7. Розібравшись з усіма деталями, замовте виготовлення вікон. Доцільно виготовлення, доставку та установку доручити одній фірмі — в такому випадку ви отримуєте вікна «під ключ» і гарантію на виготовлення і монтаж.

При регулярному догляді пластикові вікна надійні та довговічні. Раз на півроку очищайте рами від пилу та бруду, перевіряйте роботу механізмів, змащуйте їх і при необхідності регулюйте — вікна прослужать десятки років.

Вікна в якій комплектації можна придбати в Заставні

Замовляйте виготовлення вікон з будь-яких профільних систем VEKA; всі вікна комплектуються фурнітурою європейського виробництва. Більш повну інформацію ви можете отримати у наших консультантів або у партнерів.

Де купити вікна VEKA в Заставні

 • ТОВ «ВІКНОПРОМ»
 • ТМ «ВІКНОПЛЮС»

Заявку на зворотний дзвінок або на замір можна залишити прямо на сайті.