Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

ТМ "ВікноПлюс" відкрила новий офіс у Червонограді

13 Травня 2016

ТМ "ВікноПлюс", партнер VEKA Ukraine, постійно розширює мережу своїх представництв в Україні. Нещодавно був презентований новий салон жителям Вінниці, а 12 травня відкрився фірмовий офіс компанії у Червонограді.

В салоні, оформленому у фірмові кольори компанії, представлений весь асортимент продукції, яку випускає ТМ "ВікноПлюс". Зразки віконних конструкцій, які продемонстровані в салоні, дають можливість вибрати саме те вікно, яке в повній мірі здатне підкреслити зовнішній вигляд заміського будинку або внутрішній інтер'єр квартири. Тут є і віконні конструкції зі шпросами, і вікна з ламінацією під дерево. Крім того, треба зазначити, що продуктова лінійка відповідає всім вимогам енергоефективності та безпеку.

Так в салоні представлені зразки вікон: розсувні Softline "світлий дуб", Softline 82 з фурнітурою Select  кольору "сієна ноче", а також Swingline зі шпросами.
Також представлені  міжкімнатні двері, оформлені шпросами, ламіновані в різні кольори, та вхідні двері Softline 82 і Softline з інкрустацією.

ТМ "ВікноПлюс" відкрила новий офіс у Червонограді

На презентації нового фірмового салону, яка була до того ж приурочена до дня народження власника салону Юрія Гулявского, відбувся розіграш призів для потенційних клієнтів.

Новий салон відкрився по вул. Сокальська,1а, в якому професійні менеджери допоможуть зробити правильний вибір, оформити замовлення на замір.

ТМ "ВікноПлюс" відкрила новий офіс у Червонограді