Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

ТМ "ВікноПлюс" відкрила два офіційні представництва в Одесі

28 квітня 2017

ТМ "ВікноПлюс", партнер VEKA Україна, почала віконний сезон з відкриття одночасно двох фірмових салонів в Одесі.

Перший салон знаходиться на вулиці Тираспольській, 17, площею 70 м2, де оригінально поєднуються базові металопластикові конструкції з останніми новинками ТМ "ВікноПлюс".

У цьому компактному, зі смаком оформленому салоні, все продумано до дрібниць. Тут представлений новий ексклюзивний продукт ТМ "Вікно Плюс" - прозорий шпрос Crystalight з ефектом 3D в поєднанні з системою SOFTLINE 82 в новому ексклюзивному кольорі cherry amaretto та алюмінієвою накладкою, розміщеної зовні в кольорі антрацит. Використана прихована фурнітура Select з елегантним дизайном, яка при цьому витримує навантаження до 150 кг. Родзинкою цієї конструкції є сигналізація Winkhaus. 

ТМ

Також продемонстрована система SWINGLINE 70 зі зміщеною стулкою в кольорі морений дуб з використанням внутрішніх 18 мм шпросів, паралельно - розсувна система SOFTLINE 82 в нестандартному кольорі сієна ноче, де використаний склопакет з теплими дистанційними рамками в чорному кольорі.

Візитною карткою салону є вхідні двері з системою SOFTLINE 82 в кольорі антрацит з зовнішнього боку, де застосована новітня електромеханічна система Blue Motion.

ТМ

Другий салон, який розташувався у просторому приміщенні - понад 120 м2, був відкритий на вулиці Арнаутській, 53. Велика площа салону, у порівнянні з першим, дозволила представити продукцію ТМ "ВікноПлюс" в більшому асортименті: вікна з декоративними елементами, такими як зовнішні шпроси та інкрустація. Дуже широко представлені французькі двері з додатковим профілем, який робить конструкцію більш елегантною у вишуканому кремовому кольорі.

ТМ

Представлені в реальній величині та в самому великому розмірі підйомно-розсувні двері системи VEKASLIDE, виконані в білому класичному кольорі. Саме в цьому регіоні цей колір є дуже популярними, який може використовуватися як додатковий акцент терасного виходу на берег моря.