Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

ТМ "ВікноПлюс" презентувала інноваційну систему замикання дверей

04 Листопада 2016

ТМ "ВікноПлюс", партнер VEKA Україна, впровадила в асортимент дверей преміум-класу механічні та електро-механічні системи замикання від Winkhaus, які нещодавно презентувала регіональним представництвам у Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Волинській, Вінницькій і Хмельницькій областях.

Інноваційна система замикання підходять лише до вхідних дверних груп преміум-класу, а саме SOFTLINE 70 AD DV і SOFTLINE 82 AD DV і тільки для нових моделей, які представлені в новому каталозі дверей ТМ "ВікноПлюс".

У регіонах на спеціальному стенді були продемонстровані всі переваги користування системою замикання blueMatic - брелок, пульт, Indencom біометрія, IndencomBluetooth+код.

ТМ "ВікноПлюс" презентувала інноваційну систему замикання дверей

Blue Compact – це ідеальний продукт для "розумного будинку", який дозволяє побудувати сиситему до 25 циліндрів і 99 ключів. Замок blueMotion – це повністю автоматизована система з 3-точковим замиканням для зручного закривання та відкривання дверей, а також високим рівнем безпеки і щільним приляганням дверей.

ТМ "ВікноПлюс" презентувала інноваційну систему замикання дверей

Замок відповідає високим стандартам комфорту для приватних і комерційних будівель – їм можна управляти за допомогою різних засобів контролю доступу.

Indencom біометрія - самий популярний і добре захищений замок, а щоб відкрити такий замок достатньо провести пальцем по транспондеру і двері відкриваються.

ТМ "ВікноПлюс" презентувала інноваційну систему замикання дверей

Партнери подякували представникам ТМ "ВікноПлюс" і Winkhaus за цікаву і доступну презентацію. Відтепер вони також зможуть пропонувати двері з профілю VEKA SOFTLINE з новою системою замикання клієнтам.

Досвід, інновації та наполегливість – це ті критерії, які гарантують перспективність інвестицій вже зараз. Висококваліфіковані фахівці компанії здійснюють підтримку в налаштуванні індивідуальних принципів безпеки користувачів. ТМ"ВікноПлюс" пропонує надійний сервіс і широкий спектр послуг: від введення в експлуатацію до ремонту.