Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

«Сонячні вікна» VEKA у стилізованому шале

11 січня 2022

«Сонячні вікна» VEKA у стилізованому шалеПоєднання в одному проекті різних стилів дає часом цікаві результати. Так, стиль шале у сучасному приватному домобудуванні набув особливої ​​популярності і представлений у всьому своєму різноманітті – від каркасників до котеджів хай-тек. І хоча фасади з традиційними елементами фахверка (каркаса) сьогодні не більш ніж стилістичне рішення, вони чудово вписуються у сучасні проекти.

Так, у котеджі, склінням якого займалася компанія «Сонячні вікна» — дилер офіційного партнера VEKA — компанії «КАНТАЛЬ», представлена ​​стилізація під один із різновидів шале – стиль фахверк: дах має характерне «нависання» над нижньою частиною будинку, скати якої з'єднують балки , а білі стіни є гарним фоном для темних декоративних дерев'яних елементів, що прикрашають фасад.

У гармонії з дерев'яними елементами будинку металопластикові вікна із зовнішньою ламінацією під дуб. Всі віконні конструкції виготовлені з якісного енергоефективного профілю VEKA Softline з використанням газонаповненого склопакета товщиною 40 мм та енергозберігаючого скла.

Крім того, для кращого результату і для збереження тепла в приміщенні взимку всі вікна були встановлені за системою якісного монтажу, що означає використання тришарового монтажного шва і теплого підставочного профілю.

Докладніше з новим проектом можна ознайомитись у відеоролику на нашому YouTube-каналі:


Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine