Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Програма IQ energy: ще більше можливостей для клієнтів VEKA

14 Липня 2017

В учасників програми IQ energy, партнером якої є ТМ VEKA, з'явилася чудова можливість придбати енергоефективні світлопрозорі конструкції значно дешевше. Розмір компенсації від Европейського банку реконструкції та розвитку (ЕБРР) збільшився більше, ніж у два рази.

Починаючи з 11.07.2017, при купівлі енергоефективних СПК та матеріалів для утеплення житла у партнерів VEKA в кредит в ОТП Банку, розмір компенсації від ЕБРР складе 35%.

Нагадаємо, що ОТП Банк у рамках співпраці з програмою енергоефективності житла від ЕБРР IQ energy представив унікальну пропозицію на віконному ринку - безвідсоткове кредитування на вікна з профілю VEKA з компенсацією.

Розстрочка надається на 3 місяці під 0,01% річних на суму до 50 тис. грн. Завдяки програмі IQ energy, при купівлі енергоефективних вікон з профілю VEKA клієнт має можливість отримати компенсацію, яка тепер становитиме 35% від вартості вікон. Компенсацію можна отримати на вартість вікон, супутніх товарів та монтажних робіт. Компенсація виплачується швидко, протягом 3-5 тижнів з моменту електронного підтвердження заявки.